عوارض و خطرات ساکشن چربی گردن و غبغب

عوارض و خطرات ساکشن چربی گردن و غبغب

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض و خطرات ساکشن چربی گردن و غبغب

گردن باریک و خوش فرم و زیبا باعث زیبایی نمای کل صورت و بدن می شود اما ممکن است در هر سنی بر اثر عوامل مختلفی مانند افزایش وزن و ژنتیک  گردن دچار افزایش چربی و افتادگی پوست و یا غبغب گردد که در این صورت فرم گردن تغییر پیدا می نماید و زیبایی افراد دچار خدشه می گردد ، لیپوساکشن گردن راهی ساده و موثر برای ایجاد خط گردن زیبا و طبیعی می باشد و ایجاد انحنای باریک در زیر فک باعث می گردد  بین فک و گردن تناسب ایجاد شود اما عوارض و خطرات ساکشن چربی گردن و غبغب چیست.

ساکشن چربی گردن

داشتن چربی اضافه در ناحیه گردن باعث می شود محدوده خط بین گردن و فک مشخص نباشد و نمی توان خط بین گردن و فک را از هم تشخیص داد بنابراین ساکشن گردن در امتداد خط فک و گردن انجام می گیرد و همچنین اگر در این ناحیه غبغب ایجاد شده باشد و پوست گردن  شل و افتاده شده باشد با جراحی ساکشن قابل رفع خواهد بود. ساکشن گردن پوست را با خروج چربی اضافه سفت و حجیم می نماید و با ورود لوله های کوچک به زیر پوست چربی خارج می گردد و این عمل بعد از چند روز باعث انقباض و سفتی پوست ناحیه گردن می شود.

 عوارض و خطرات ساکشن گردن

عوارض و خطرات ساکشن گردن مانند عوارض ساکشن سایر نقاط بدن می باشد و ممکن است فرد دچار خونریزی ، فرو رفتگی یا اسکار در محل جراحی، عفونت، عدم تقارن بین فک و گردن، عوارض بیهوشی، درد و تورم در ناحیه گردن، تجمع مایعات و نیازمند به تکرار ساکشن گردد. در هر لیپساکشن صورت برای رفع چربی نواحی مختلف بدن جراحی های متفاوتی صورت می گیرد و پزشک قبل از عمل باید در مورد فواید و عوارض ساکشن به بیمار توضیح دهد و پس از عمل نیز دستورات لازمه را به وی گوشزد نماید چون هر جراحی در هر فردی با عکس العمل متفاوت بدن وی مواجه می گردد ، اما به طور کلی در مورد ساکشن افراد تا چندین روز دچار تورن و کبودی در ناحیه ساکشن می گردند ، بیمار پس از عمل ساکشن برای معاینه و کسب دستورات دوران نقاهت و رعایت نکات بهداشتی باید حتما به پزشک مراجعه نماید. ساکشن چربی گردن گر چه در بیشتر اوقات به صورت سر پایی و با بی حسی موضعی انجام می گیرد اما نوع درمان و انتخاب بیهوشی یا بی حسی توسط پزشک متخصص انتخاب می گردد و به میزان چربی در گردن بستگی خواهد داشت و با معاینه گردن توسط پزشک صورت می گیرد. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X