قیمت و هزینه لیپولیز زیر بغل برای ساکشن چربی های اضافه

قیمت و هزینه لیپولیز زیر بغل برای ساکشن چربی های اضافه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و هزینه لیپولیز زیر بغل برای ساکشن چربی های اضافه

به کمک روش های لاغری موضعی نظیر لیپولیز می توان به طور کامل و موثری چربی های انباشته شده نواحی مختلف بدن را که معمولا در برابر ورزش و رژیم غذایی مقاوم هستند ، را از بین برد و به فرم دهی مناسب اندام پرداخت ، از این رو در این مقاله ؛ هزینه لیپولیز زیر بغل برای تخلیه ی چربی های اضافه مورد بررسی قرار گرفته شده است .

لیپولیز زیر بغل

به کمک عمل لیپولیز می توان چربی های موضعی نواحی مختلف بدن نظیر ؛ ران ، شکم ، پهلو ، غبغب ، چانه ، زیربغل ، کتف ، سینه ، باسن ، زانوها ، بازوها ، ساق پا و  .... را از بین برد .

به منظور جداسازی بافت چربی از سایر بافت های بدن می توان از لیپولیز با لیزر و لیپولیز اولتراسوند استفاده کرد :

لیپولیز با لیزر : در این روش از لیزر با شدت زیاد ( گرم ) و لیزر با شدت کم ( لیپولیز سرد ) استفاده می گردد و حداکثر در هر ناحیه از بدن می توان 200 گرم چربی را از بین برد . لیپولیز اولتراسوند : در این روش به کمک ارتعاش حاصل از امواج صوتی بافت چربی شکسته و به صورت مایع تبدیل خواهد شد که می توان این چربی مایع شده را از طریق مکش دستگاه و جذب طبیعی بدن ، تخلیه کرد ، در این روش حداکثر تا 2 کیلوگرم چربی را می توان طی هر جلسه در هر ناحیه ای از بین برد و معمولا برای نواحی بزرگی که دارای چربی انباشته شده ی زیادی هستند ، کارایی خواهد داشت . لیپولیز زیر بغل برای ساکشن چربی های اضافه : به منظور کاهش تعرق بیش از حد ناحیه ی زیل بغل که به دلیل تجمع چربی های اضافه می باشد می توان از روش لیپولیز استفاده کرد و این چربی ها را برای همیشه نابود ساخت ، به دلیل کوچک بودن ناحیه ی زیر بغل ، از  طریق لیپولیز می توان طی یک جلسه ، چربی اضافه ی زیر بغل را برطرف نمود .

هزینه لیپولیز زیر بغل

به طور کلی می توان گفت که هزینه لیپولیز زیر بغل با توجه به اندازه ی ناحیه تحت درمان  ( زیر بغل ) ، دستگاه لیپولیز و دستمزد پزشک متخصص تعیین می شود و به دلیل قرار داشتن عمل لیپولیز در دسته عمل های زیبایی و غیرضروری ، شرکت های بیمه آن را متقبل نخواهند شد . معمولا خدمات زیبایی ارائه شده در کلینیک های زیبایی به دلیل عدم ارائه ی تعرفه ی مشخص از سوی سازمان بهداشت ، دارای قیمت واحدی نیستند و در کلینیک های مختلف زیبایی شاهد قیمت های متفاوتی خواهیم بود که هر چه کلینیک معتبرتر ، هزینه خدمات ارائه شده نیز بالاتر خواهد بود . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X