مراحل و هزینه جراحی کوچک کردن شکم

مراحل و هزینه جراحی کوچک کردن شکم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مراحل و هزینه جراحی کوچک کردن شکم

افرادی که در ناحیه شکم خود دچار چاقی و اضافه وزن می باشند بیشترین متقاضی جراحی کوچک کردن شکم می باشند و به روش کوچک کردن شکم و خارج کردن چربی از آن ساکشن گفته می شود، افرادی که انجام ورزش به دلیل کمر درد و بیماری های مختلف برایشان ممکن نیست بهترین کاندید برای کوچک نمودن شکم می باشند اما مراحل و هزینه جراحی کوچک کردن شکم چگونه است؟

جراحی کوچک کردن شکم

جراحی کوچک نمودن شکم در افرادی انجام می گیرد که به دلیل چربی زیاد در ناحیه شکم آنها این ناحیه از بدن از سایر نقاط برجسته تر شده باشد و پوست این ناحیه به دلیل اضافه وزن کشیده شده است و جراحی در این ناحیه با هدف حذف چربی و جلوگیری از شل شدگی و افتادگی پوست شکم انجام می گیرد.

مراحل جراحی لاغری شکم

در جراحی شکم جهت کوچک کردن آن برش های ریزی در قسمت زیر شکم ایجاد می گردد و از این طریق تمام چربی اضافه خارج می گردد و پوست اضافه شکم کشیده می گردد و به لبه های برش های ایجاد شده در زیر شکم متصل می شود، کوچک نمودن شکم هم برای رفع چاقی و هم برای زنان پس از بارداری انجام می گیرد و از این طریق برآمدگی جدار شکم کم می شود و شکم صاف شده و با کشیده شدن پوست خط کمر نیز باریک می گردد و برش های ایجاد شده با بخیه های قابل جذب دوخته می گردند. تصمیم گیری در مورد انجام جراحی کوچک نمودن شکم به خود بیمار بستگی دارد و پزشک بعد از مشاوره با بیمار و اطلاع دادن عوارض این نوع جراحی ها به وی تصمیم گیری را به عهده خود وی خواهد گذاشت.

هزینه کوچک کردن شکم

هزینه کوچک کردن شکم در هر بیماری متفاوت می باشد و با توجه به هزینه بی هوشی، هزینه های بیمارستان یا کلینیک، دستمزد جراح، داروهای تجویز شده و میزان چربی بدن بیمار تعیین می گردد. کوچک نمودن شکم در کسانی انجام می گیرد که از لحاظ جسمانی در سلامت کامل باشند و هیچ گونه بیماری فعالی نداشته باشند و در جلسات مشاوره بیمار باید تمام سوابق درمانی و داروهای مصرفی خود را به پزشک اطلاع دهد، جراحی شکم هر بیمار برای کوچک نمودن آن به شرایط هر بیمار بستگی دارد و مقدار استحکامی که هر پوست از خود نشان می دهد برش های جراحی را مشخص می نماید. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X