مزایای روش لیپولیز اولترازد برای لاغری پا و ران

مزایای روش لیپولیز اولترازد برای لاغری پا و ران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایای روش لیپولیز اولترازد برای لاغری پا و ران

برخی چربی های موضعی انباشته شده ی بدن در برابر رژیم غذایی و ورزش بسیار مقاوم هستند ، به گونه ای که فرد با وجود لاغر بودن اما همچنان به چربی موضعی در برخی نواحی مختلف بدن دچار می باشد ؛ از این رو در این مقاله ؛ روش از بین بردن چربی های موضعی به کمک روش لیپولیز اولترازد مورد بررسی قرار گرفته شده است .

لیپولیز اولترازد

در روش کم تهاجمی لاغری با لیپولیز اولترازد ، پزشک متخصص با ایجاد بیحسی موضعی و ضدعفونی کردن پوست ، لوله های بسیار ظریف دستگاه لیپولیز اولترازد را با ایجاد شکاف کوچکی به منظور از بین بردن چربی اضافه وارد ناحیه مورد نظر کرده و در نهایت با شکستن سلول های بافت چربی موضعی ، به صورت مایع چربی از بدن با مکش دستگاه تخلیه می گردد . پس از تخلیه ی چربی ها ، فرد متوجه کاهش وزن تا 2 کیلوگرم و سفت شدن پوست خواهد شد اما نتیجه نهایی از لیپولیز ناحیه ی تحت درمان چند هفته پس از درمان نمایان خواهد شد و مقداری از چربی مایع شده نیز به طور طبیعی از بدن دفع می گردد . از روش لاغری با لیپولیز اولترازد می توان جهت کاهش چربی های انباشته شده در باسن ، زانو ، ران ، شکم ، پهلو ، مچ پا ، کمر و پشت بدن و چانه استفاده کرد .

تعداد جلسات مورد نیاز جهت لاغری در هر ناحیه از بدن

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز بسته به اندازه و تعداد اعضای بدن تعیین می شود ، به طوری که برای هر عضو بدن یک جلسه درمان نیاز می باشد .

مزایای روش لیپولیز اولترازد برای لاغری پا و ران :

  • داشتن تسلط کامل پزشک متخصص بر پیکرتراشی و برداشت کامل چربی های انباشته شده
  • روشی ایمن و بی خطر
  • سفت شدن پوست پس از برداشت چربی به دلیل تحریک تولید کلاژن و الاستین جدید
  • دوران بهبودی با این روش بسیار کوتاه خواهد بود .
  • عدم نیاز به بیهوشی و بستری شدن
  • روشی کم تهاجمی
  • عدم کبودی پس از عمل

کاندید مناسب لاغری با لیپولیز اولترازد

این روش پیکرتراشی برای افرادی با وزن نرمال که چربی موضعی کمی در نواحی مختلف بدن خود دارند ، مناسب می باشد ، زیرا این روش ، جهت کاهش وزن برای افراد بسیار چاق نمی باشد ، زیرا کاهش وزن زیاد تنها با رژیم غذایی اصولی و انجام فعالیت های کافی محقق خواهد شد . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X