هزینه و قیمت لیپولیز کل بدن برای تناسب اندام

هزینه و قیمت لیپولیز کل بدن برای تناسب اندام

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت لیپولیز کل بدن برای تناسب اندام

چربی های موضعی نواحی مختلف بدن را در افرادی که وزن نرمالی دارند و دچار چاقی مفرط نیستند ، می توان با روش های پیکرتراشی به طور موثری از بین برد ، از این رو در این مقاله ، لیپولیز کل بدن به عنوان یکی از روش های پیکرتراشی که می توان به کمک آن به فرم دهی مناسب اعضای بدن پرداخت ، مورد بررسی قرار گرفته شده است .

عمل لیپولیز کل بدن

در رابطه با لیپولیز کل بدن می توان عنوان نمود که این روش تنها به منظور لاغری موضعی کاربرد دارد ، اگر چه از لیپولیز جهت کاهش چربی نواحی مختلف بدن نظیر ؛ شکم ، پهلو ران ، زیربغل ، کمر ، سینه مردان ، زانوها ، بازوها ، غبغب ، چانه و ... می توان بهره گرفت ،  اما نمی توان از روش لیپولیز جهت کاهش وزن کل بدن استفاده کرد ، بلکه فرد باید با ورزش و رژیم مناسب به وزن نرمال خود برسد و سپس در صورت وجود چربی انباشته شده از این روش به منظور از بین بردن چربی های اضافه استفاده نمود  .

روش لیپولیز

پزشک متخصص در ناحیه ی مورد نظر با ایجاد بیحسی موضعی ، برش کوچکی جهت عبور لوله ی کانولای دستگاه ایجاد می کند و با عبور کانولا به زیر پوست که دو میلیمتر قطر دارد ، با حرکت عقب و جلوی آن و تابش لیزر به زیر سلول های چربی ، باعث شکسته شدن دیواره ی سلول های چربی و آزاد شدن چربی مایع درون سلول می شود ، در نهایت چربی مایع شده از طریق سوخت وساز بدن و مکش با فشار کم دستگاه از بدن خارج می شود .

هزینه لیپولیز کل بدن برای تناسب اندام

هزینه لیپولیز کل بدن برای تناسب اندام با توجه به اندازه ی اعضای بدن ، تعداد اعضا و دستمزد پزشک معالج تعیین می شود و به دلیل عدم ارائه ی تعرفه ی پزشکی مشخصی از سوی وزارت بهداشت ، در مراکز و کلینیک های معتبر زیبایی با قیمت های متفاوتی رو به رو خواهیم شد و از آنجا که این عمل زیبایی از جمله عمل های غیرضروری می باشد ، شرکت های بیمه پرداخت هزینه ی مربوط به آن را متقبل نخواهند شد . در کلینیک های معتبر و با سابقه با توجه به منطقه و شهری که کلنیک در آن واقع شده ، شاهد قیمت های بالاتری خواهیم بود . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X