ساکشن چربی زیر شکم با روش لیپولیز یا لیپوماتیک

ساکشن چربی زیر شکم با روش لیپولیز یا لیپوماتیک

19 مرداد ، 1401
کلینیک ایران نوین

ساکشن چربی زیر شکم با روش لیپولیز یا لیپوماتیک

سلول های چربی همواره در بدن تولید می گردند اما گاهی بر اثر عادت های غذایی ناسالم و عدم رژیم غذایی صحیح حجم و اندازه آنها در بدن زیاد می گردد و در نواحی خاصی از بدن انباشته می گردند و در بیشتر اوقات با انباشته شدن این چربی ها در برابر رژیم غذایی و ورزش مقاومت نشان می دهند و باعث ایجاد اندامی غیر متعارف در افراد می شوند و تنها راه خلاصی از این چربی ها روش های جراحی و غیر جراحی برای خروج آنها از بدن می باشد ، دو روش لیپولیز و لیپوماتیک روش های لیزری از بین بردن چربی ها در نواحی مختلف بدن می باشند که باید دید ساکشن چربی زیر شکم با روش لیپولیز یا لیپوماتیک چگونه ممکن می باشد.

روش لیپولیزر

لیزر لیپولیز برای برداشتن بافت چربی از مناطق مختلف بدن مانند چربی زیر شکم مورد استفاده قرار می گیرد ، در این روش لیزر بافت های چربی را قبل از خروج از بدن ذوب می نماید و سپس این چربی های ذوب شده به راحتی توسط دستگاه مکنده از محل برش جراحی خارج می گردند.

لیپوماتیک چربی

لیپوماتیک یک دستگاه لیپوساکشن مکانیکی می باشد که ارتعاش این دستگاه باعث جدا شدن بافت های سلول های چربی از هم می شوند و باعث می گردند چربی به راحتی از سوراخ هایی که در پوست ایجاد شده توسط دستگاه مکنده خارج گردد و به علت گرمای کمی که ایجاد می نماید احتمال ایجاد سوختگی در پوست وجود ندارد این روش در کنار ورزش و رژیم غذایی می تواند به کاهش وزن و رسیدن به اندام مناسب به افراد کمک نماید اما حتما بعد از انجام این روش باید از گن جهت جلوگیری از افتادگی پوست استفاده شود.

ساکشن چربی زیر شکم

ساکشن چربی زیر پوست چه با روش لیپولیز انجام گیرد و چه با روش لیپوماتیک ، باعث کاهش حجم چربی در این ناحیه از بدن خواهد شد و میزان افتادگی و شل شدگی در این دو روش به نوع پوست و حجم چربی بستگی خواهد داشت و حتما بیماران باید بعد از ساکشن از گن جهت کشیدگی پوست و جلوگیری از شل شدگی آن استفاده نمایند. ساکشن چربی زیر شکم به دلیل تاثیر زیاد بر از دست رفتن اندام متناسب بسیار مورد توجه می باشد و بیشتر ساکشن ها و جراحی های رفع چاقی در این ناحیه از بدن صورت می گیرد  زیرا به دلیل حجم بالای چربی در این ناحیه و مقاومت بدن در برابر رژیم و ورزش باقی ماندن چربی اضافه در این ناحیه بدن از سایر نقاط بیشتر مشهود می باشد. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X