جدیدترین روش لیپولیز پا برای حذف چربی های اضافی

جدیدترین روش لیپولیز پا برای حذف چربی های اضافی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جدیدترین روش لیپولیز پا برای حذف چربی های اضافی

افرادی که خواهان تناسب اندام هستند ، نیازی به کاهش چربی و ایجاد لاغری در کلیه نقاط بدن ندارند ، مگر اینکه فرد به چاقی مفرط دچار باشد ، لذا با روش های پیکرتراشی می توان تنها به رفع چربی های موضعی نقاط دلخواه از بدن پرداخت ، از این رو در این مقاله ، لیپولیز پا به عنوان یکی از روش های پیکرتراشی و فرم دهی به پا و قسمت های مختلف آن ، مورد بررسی قرار گرفته شده است .

لیپولیز پا

در رابطه با لیپولیز پا می توان عنوان نمود که از این روش موثر و از بین برنده ی کامل چربی های موضعی ، علاوه بر شکم ،باسن ، کمر ، غبغب ، سینه مردان و بازوها می توان چربی های اضافه ی ناحیه ی پا نظیر قسمت های داخلی و خارجی ران ، داخل زانوها و ساق پاها به شکل قابل قبولی از بین برد و به زیبایی و تناسب اندام در این ناحیه از بدن کمک کرد . با توجه به اینکه به چه مقدار برداشت چربی اضافه در ناحیه پا نیاز می باشد می توان از لیپولیز با لیزر و یا لیپولیز اولتراسونیک استفاده کرد  .

لیپولیز با لیزر

در لاغری موضعی با لیپولیز با لیزر که از اشعه ی لیزر سرد یا گرم برای از بین بردن سلول های چربی استفاده می شود ، حداکثر می توان 200 گرم چربی را در هر ناحیه از بدن و در طی یک جلسه حذف کرد ، از این رو چنانچه کاهش چربی زیادی نیاز نباشد ، لیپولیز با لیزر انتخاب مناسبی خواهد بود .

لیپولیز اولتراسونیک

در این نوع لیپولیز ، به کمک فرکانس امواج صوتی ، حرکت ارتعاشی سبب شکستن بافت چربی و جداسازی آنها از دیگر بافت های بدن خواهد شد ، به طوری که طی هر جلسه و در هر ناحیه از بدن حداکثر 2 کیلوگرم چربی اضافه را می توان به حالت مایع درآورد و از طریق مکش دستگاه یا جذب طبیعی بدن ، از بدن دفع کرد ، لذا از لیپولیز اولتراسونیک برای کاهش چربی نواحی پر چربی نظیر شکم و پهلو بسیار مناسب خواهد بود .

 انتخاب روش مناسب لیپولیز پا

اینکه کدام یک از روش های لیپولیز در افراد مختلف برای کاهش چربی های ناحیه ی پا بهتر است به شرایط ذخیره ای چربی ها در فرد و همچنین تشخیص پزشک جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب بستگی دارد .

لیپولیز پا

پیکرتراشی پا با لیپولیز تحت بیحسی موضعی و طی یک جلسه امکان پذیر می باشد ، عوارض این روش زیبایی نیز بسیار زودگذر و موقتی خواهد بود که شایع ترین عارضه نیز ، معمولا کبودی و ورم در محل مورد نظر می باشد . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X