بهترین روش برای ساکشن چربی بازو و دست

بهترین روش برای ساکشن چربی بازو و دست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش برای ساکشن چربی بازو و دست

از جمله معضلاتی که خانم ها همواره از آن شکایت دارند ، مشکل بزرگی بازو است که انتخاب و پوشیدن لباس دلخواه آنها را با مشکل مواجه می کند ، تجمع چربی یا پوست اضافه و یا هر دو عامل باعث بزرگی بازو خواهند شد ، از این رو در این مقاله ، بهترین روش برای ساکشن چربی بازو و دست مورد بررسی قرار گرفته شده است .

لیپوساکشن چربی بازو

در رابطه با ساکشن چربی بازو می توان عنوان نمود که چاقی بازو جزء چاقی های مقاوم به ورزش و رژیم غذایی نیست و با کاهش وزن در فرد به خوبی چربی اضافه ی خود را از دست می دهد ، از این رو جهت از بین بردن چربی بازو ابتدا باید فرد کاهش وزن داشته باشد و پس از آن چنانچه چربی های بازو از بین نرفتند از روش لیپولیز با لیزر استفاده نماید که ضمن کاهش چربی اضافه ی بازو ، از افتادگی پوست بازو نیز جلوگیری می کند . در افراد چاق ( با BMI بالای 30 ) ابتدا باید کاهش وزن ایجاد شود سپس لیپولیز با لیزر صورت پذیرد ، زیرا همه ی عوارض لاغری در افراد با چاقی زیاد بیشتر است . به کمک لیزر لیپولیز از افتادگی پوست بازو پس از تخلیه ی چربی ها که با دیگر روش های ساکشن چربی ایجاد می شد ، جلوگیری خواهد شد ، لیزر لیپولیز نتایج مثبت و قابل قبولی را در درمان چربی موضعی ناحیه ی بازو ایجاد خواهد کرد .

لیزر لیپولیز بازو

به منظور جذب چربی های اضافه در ناحیه ی بازو ، پزشک متخصص یک برش کوچک با ایجاد بیحسی موضعی در ناحیه بازو ایجاد می کند ، لوله ی کانولای دستگاه جهت تابیدن اشعه ی لیزر به بافت چربی را از زیر پوست وارد بازو کرده و با شکستن چربی ها ، آنها را به مایع تبدیل خواهد کرد که بخشی از این چربی شکسته شده از طریق مکش دستگاه و به کمک کانولا خارج خواهد شد و بخشی دیگر توسط سوخت و ساز طبیعی بدن ، دفع خواهد شد .

دستیابی به نتایج مطلوب از لیپولیز بازو

دستیابی به نتایج مطلوب از لیپولیز بازو ، به وزن فرد و مقدار افتادگی پوست ناحیه ی بازو بستگی دارد ، لذا اگر فرد BMI بالای 30 دارد ، قبل از لیپولیز با لیزر باید کاهش وزن انجام دهد ، زیرا این کار به نتایج مطلوب حاصل از لیپولیز و جلوگیری از افتادگی پوست بسیار کمک خواهد کرد .

مزیت لیزر لیپولیز در مقایسه با دیگر روش های ساکشن

جلوگیری از ایجاد افتادگی پوست و عدم بازگشت چربی های برداشته شده در صورت به کارگیری روش های صحیح و اصولی توسط پزشک متخصص دارای مهارت و تجربه ی کافی ، از جمله مزیت های اصلی لاغری موضعی ناحیه بازو در افراد مختلف می باشد . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X