بهترین دستگاه ساکشن چربی و تزریق چربی در تهران

بهترین دستگاه ساکشن چربی و تزریق چربی در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین دستگاه ساکشن چربی و تزریق چربی در تهران

امروزه با پیشرفت فناوری و توجه بیشتر به امر ساکشن چربی از بدن دستگاه های  مختلفی اعم از لیزری و غیر لیزری کار رفع چربی اضافه  از بدن را انجام می دهند که هر کدام کارکرد منحصر به خود و عوارض مختص به خود را دارند ،اما بهترین دستگاه ساکشن چربی و تزریق چربی در تهران  چه دستگاهی می باشد. چاقی موضعی عارضه ای می باشد که امروزه به دلیل تغییر الگوی مصرف غذایی بسیاری از مردم با آن درگیر می باشند ، وجود چربی اضافه در نواحی مختلف بدن  علاوه بر تاثیر در زیبایی افراد زمینه ساز بروز بسیاری از بیماری ها در افراد می باشد ، روش های  مختلفی برای مقابله با درمان چاقی وجود دارد که اکنون به دلیل تغییرات الگوی زندگی استفاده از روش های ساکشن چربی بسیار گسترده شده است.

دستگاه ساکشن چربی

در حال حاضر دستگاه مختلف لیزری و غیر لیزری مختلفی کار ساکشن چربی در بدن و خروج آن را انجام می دهند که در بعضی از دستگاه ها خروج چربی از طریق مکش و در برخی دفع از طریق ادرار انجام می گیرد .

لیپوماتیک چربی

در روش لیپوماتیک از بین بردن چربی های اضافه بدن با ارتعاش و امواج دستگاه انجام می گیرد ، در این روش سلول های چربی با امواج ایجاد شده از دستگاه از هم جدا می شوند و شکسته می گردند سپس توسط دستگاه مکنده  از بدن خارج می شوند ، مزیت این دستگاه نسبت به  روش های دیگر در این امر می باشد که به دلیل تخریب نشدن سلول های چربی می توان از این چربی های خارج شده به عنوان فیلر و حجم دهنده در سایر نقاط بدن که معمولا در صورت می باشد تزریق نمود ، این چربی های سالم و دست نخورده به عنوان سفت کننده در زیر پوست صورت استفاده می گردد و پوست را جوان سازی و شاداب می نماید. بهترین دستگاه ساکشن چربی و تزریق چربی در تهران دستگاه لیپوماتیک می باشد که به دلیل آسیب وارد نکردن به بافت چربی باعث میگردد تا این چربی به عنوان ماده ی جوانسازی در نواحی مختلف مورد استفاده قرار گیرد ، دستگاه لیپوماتیک در تمام مراکز زیبایی تهران یافت می گردد و این مراکز در رفع چاقی موضعی بیماران و تزریق چربی به زیر پوست جهت جوانسازی آن از ابن روش با قیمت های متفاوتی  استفاده می نمایند . دستگاه ساکشن چربی باید به گونه ای عمل نماید که همزمان با خروج چرب ها از بدن عمل لیفت پوست را نیز صورت دهد تا پوست بعد از خروج چربی از بدن دچار افتادگی و شل شدگی نگردد . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X