آیا احتمال برگشت چربی در لیپولیز اولتراسوند وجود دارد؟

آیا احتمال برگشت چربی در لیپولیز اولتراسوند وجود دارد؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آیا احتمال برگشت چربی در لیپولیز اولتراسوند وجود دارد؟

پیکرتراشی یا حذف موضعی چربی های اضافی ، روشی موثر جهت نابودی چربی های انباشته شده در نواحی مختلف بدن می باشد که در مقابل رژیم و ورزش به راحتی آب نمی شوند و مقاوم هستند ، روش لیپولیز اولتراسوند از جمله ی این روش های پیکرتراشی است که در این مقاله به بررسی آن پرداخته شده است .

لیپولیز اولتراسوند

در رابطه با از بین بردن چربی های اضافی با روش لیپولیز اولتراسوند می توان گفت که به کمک امواج اولتراسوند سلول های چربی شکسته شده و در نهایت به کمک مکش دستگاه بخشی از چربی های مایع شده خارج می گردد و مقداری از آن نیز به طور طبیعی از بدن دفع می گردد . در واقع با عبور فرکانس امواج اولتراسوند از چربی های موضعی ، ارتعاش ناشی از امواج صوتی سلول های چربی را خرد و مایع می کند . لیپولیز اولتراسوند روشی موثر ، بدون ایجاد کبودی ،سریع ، کن تهاجمی ، ایمن ، بدون درد و نیاز به بیهوشی و تنها با ایجاد بیحسی موضعی در فرد و فقط در یک جلسه امکان پذیر می باشد .

لاغری با لیپولیزر اولتراسوند

با روش لیپولیز اولتراسوند تنها می توان تا 2 کیلوگرم در هر جلسه از هر ناحیه بدن وزن کم کرد ، در واقع این روش جهت پیکرتراشی و فرم دهی به بدن می باشد و افرادی که خواهان کاهش وزن خود هستند باید با رژیم و ورزش کافی وزن خود را به حد نرمال برسانند و چنانچه پس از کاهش وزن چربی موضعی داشتند از این روش برای حذف چربی های اضافی بدن اقدام نماید .

انجام روش صحیح لیپولیز اولتراسوند

مهارت ، تجربه ی کافی و آشنایی کامل پزشک متخصص با دستگاه لیپولیز اولتراسوند ، در دستیابی به نتیجه ی مطلوب از روش لاغری لیپولیز اولتراسوند، بسیار تاثیر گذار می باشد ، زیرا چنانچه عمل جراحی لیپولیز به خوبی صورت نپذیرد ، سطحی ناصاف بر روی پوست ایجاد خواهد شد که به آن سلولیت گفته می شود که تنها علت ایجاد سلولیت بر روی پوست ، عدم مهارت کافی پزشک متخصص خواهد بود که نتوانسته سطحی صاف و بدون فرو رفتگی ایجاد نماید .

آیا احتمال برگشت چربی در لیپولیز اولتراسوند وجود دارد؟

در عمل زیبایی لیپولیز اولتراسوند، اگر کلیه سلول های چربی با دقت و ظرافت پزشک متخصص برداشته شوند ، دیگر چربی های اضافی برداشته شده ، باز نخواهند گشت ، از این رو اگر عمل لیپولیز اولتراسوند با دقت توسط پزشک انجام نشود ، مجددا شاهد بازگشت چربی های اضافی در ناحیه لیپولیز شده خواهیم بود . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X