از عمل ژنیکوماستی با لیپولیز سینه چه می دانید؟

از عمل ژنیکوماستی با لیپولیز سینه چه می دانید؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

از عمل ژنیکوماستی با لیپولیز سینه چه می دانید؟

با روش های لاغری موضعی نظیر لیپولیز که در آن می توان چربی های اضافی را به طور موثری از بین برد ، جهت پیکرتراشی یا همان ایجاد تناسب اندام استفاده می گردد ، از این رد در این مقاله ، لیپولیز سینه مورد بررسی قرار گرفته شده است . از روش لیپولیز می توان جهت رفع دائمی چربی های موضعی نواحی مختلف بدن نظیر ؛ ران ، باسن ، ساق پا ، بازو ، زانو ، شکم ، پهلو ، زیربغل ، کتف ، سینه ی مردان  ،چانه ، غبغب و ... استفاده کرد . افرادی که مشکل بزرگی سینه دارند ، به شرط سلامت جسمی و روانی می توانند با عمل لیپولیز ، چربی ی این ناحیه را از بین ببرند . در رابطه با لیپولیز سینه می توان گفت که این روش در جهت کوچک کردن سینه مردان به کار می رود و در مورد خانم ها کاربردی ندارد ، زیرا کوچک کردن سینه در زنان به دلیل ماهیت زیبایی وجود سینه در خانم ها تنها با کمک عمل زیبایی جراحی سینه ممکن خواهد بود . عمل ژنیکوماستی اصطلاح پزشکی بزرگی سینه مردان می باشد که به علت تجمع چربی در زیر بافت سینه رخ می دهد و می تواند در یک یا هر دو سینه ایجاد شود .

لیپولیز سینه

به منظور کوچک کردن سینه در مردانی که سینه های بزرگی دارند می توان با ایجاد بیحسی موضعی از روش لیپولیز با لیزر استفاده نمود ، بدین ترتیب طی 1 الی 2 ساعت  جلسه ی لیپولیز درمانی  ، بزرگی سینه در مردانی که از جنس چربی است ، چربی زیر سینه با لیزر نرم شده و سپس با ابزار مخصوصی چربی از بدن خارج می گردد .

مشاهده ی نتیجه ی نهایی از ژنیکوماستی

پس از عمل لیپولیز با از بین رفت اثر داروی بیحس کننده ، درد خفیفی که با دارو کنترل می شود ، آغاز خواهد شد اما تورم پس از لیپولیز سینه شدید خواهد بود به گونه ای که تا 6 هفته باید گن مخصوص سینه پوشید ، مشاهده ی نتیجه ی نهایی از ژنیکوماستی 1 الی 3 ماه پس از انجام عمل امکان پذیر  خواهد بود . چنانچه فرد از عمل انتظارات معقولی داشته باشد ، نتایج دائمی حاصل از این عمل برای فرد بسیار خوب و رضایت بخش خواهد بود ، مخصوصا در مردانی که پوست سفت و سالمی دارند . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X