قیمت و هزینه بلفاروپلاستی با بهترین جراح متخصص افتادگی پلک

قیمت و هزینه بلفاروپلاستی با بهترین جراح متخصص افتادگی پلک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و هزینه بلفاروپلاستی با بهترین جراح متخصص افتادگی پلک

بلفاروپلاستی در اصطلاح پزشکی - علمی به عمل زیبایی جراحی پلک اطلاق می گردد ، در این نوع عمل که ممکن است تا 3 ساعت نیز به طول انجامد ، پزشک متخصص جراحی پلاستیک با دانش علمی و عملی خود و با روش و تکنیک های خاص پزشکی با ایجاد بیحسی موضعی در بزرگسالان و بیهوشی کامل در کودکان ، به رفع مشکلات عضله و پوست ناحیه پلک می پردازد ، از این رو در این مقاله هزینه بلفاروپلاستی با بهترین جراح متخصص افتادگی پلک مورد بررسی قرار گرفته شده است.

هزینه بلفاروپلاستی

در رابطه با هزینه بلفاروپلاستی با بهترین جراح متخصص افتادگی پلک می توان عنوان نمود که به دلیل قرار گیری این نوع جراحی در عمل های زیبایی و غیرضروری بودن آن از نظر پزشکی ، شرکت های بیمه هزینه ی آن متقبل نمی شوند ، لذا فرد خود باید از جیب خود هزینه نماید . هزینه ی انجام عمل زیبایی پلک ( بلفاروپلاستی ) با توجه به عوامل متعدد دخیل در هزینه ی نهایی عمل در کلینیک های مختلف زیبایی ، متفاوت خواهد بود ،

هزینه ی نهایی عمل بلفاروپلاستی با بهترین جراح بلفاروپلاستی با توجه به عوامل زیر تعیین می شود :

  • موقعیت جغرافیایی کلینیک : با توجه به اینکه کلینیک در چه شهری و چه منطقه ای قرار دارد ، هزینه ی تمام خدمات کلینیک از جمله جراحی پلاستیک ناحیه ی پلک نیز متاثر از موقعیت کلینیک خواهد بود .
  • پزشک متخصص جراحی پلکی که دارای مهارت ، تجربه ، سابقه و عمل های موفق زیادی می باشد ، بالطبع مراجعین بیشتر دارد و دستمزد بالاتری دریافت خواهد کرد .
  • نوع جراحی پلک نیز بر روی قیمت نهایی این عمل تاثیرگذار می باشد ، زیرا جراحی پلک پایین هزینه ی بیشتری دارد ، لذا جراحی هر دو پلک بالا و پایین مقرون به صرفه تر خواهد بود .
  • پیچیدگی عمل و مدت زمان جراحی بر قیمت نهایی عمل بلفاروپلاستی تاثیرگذار می باشد ، اگر در کنار جراحی پلک به درمان های تکمیلی نظیر لیفت ابرو و پیشانی نیز نیاز باشد ، هزینه ی عمل بالاتر خواهد رفت .
  • هزینه ی آزمایش ، داروهای تجویزی پزشک معالج ، ویزیت های پس از جراحی و هزینه رفت و آمد از جمله هزینه های جانبی هستند که بر قیمت نهایی عمل بلفاروپلاستی تاثیر گذار خواهند بود .
با توجه به عوامل متعدد دخیل در تعیین هزینه ی نهایی عمل بلفاروپلاستی ، بیمار باید با اطلاع از آنها و برآورد صحیح هزینه ی عمل ، به صورت آگاهانه و متناسب با بودجه ی خود به این عمل زیبایی اقدام نماید زیرا هزینه ی عمل یکی از فاکتورهای مهم در تصمیم گیری برای انجام عمل های زیبایی نظیر بلفاروپلاستی می باشد . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X