لیفت ابرو با نخ ، روش جایگزین جراحی پشت پلک چشم

لیفت ابرو با نخ ، روش جایگزین جراحی پشت پلک چشم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیفت ابرو با نخ ، روش جایگزین جراحی پشت پلک چشم

در گذر زمان با افزایش چین و چروک های پوست ، ناحیه ی ابرو از جمله نواحی صورت می باشد که دچار افتادگی می شود ، لذا در راستای درمان موثر این عارضه ، لیفت ابرو با نخ ، روشی جایگزین جراحی پشت پلک چشم در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته شده است .

جراحی پشت پلک

به عمل زیبایی پلک در اصطلاح پزشکی بلفاروپلاستی گفته می شود که به کمک آن می توان به طور موثری افتادگی پلک ها ، چین و شکن ها و پف چشم ها از میان برداشت ، همچنین درشت تر کردن و گربه ای کردن چشم ها با عمل جراحی پشت پلک امکان پذیر می باشد ، در این روش جراح متخصص پلاستیک با ایجاد برش های بر روی پلک ، به رفع مشکلات این ناحیه از چشم می پردازد ، برداشت مقداری چربی ، عضله یا بافت پوست در عمل جراحی پشت پلک از جمله مواردی است که جهت درمان مشکلات مربوط به پلک توسط جراح بلفاروپلاستی صورت می پذیرد .

لیفت ابرو با نخ ، روش جایگزین جراحی پشت پلک چشم

در برخی افراد ،هنگامی که پلک دچار افتادگی می شود ، باعث جا به جایی ابروها به سمت پایین می گردد ، از این رو با لیفت ابرو با نخ می توان هم ابروها را بالا برد و هم اینکه پلک ها را تا حدی را به حالت اولیه بازگرداند ، این روش برای افرادی که از جراحی و عوارض آن ترس دارند ، بسیار مناسب می باشد .

لیفت ابرو با نخ

با تزریق نخ های مخصوص و متنوع عمل لیفت که توسط سوزن های بسیار ظریفی انجام می شود ، کلاژن سازی در زیر پوست تحریک ، پوست جمع و ابروها بالا کشیده می شوند ، بالا رفتن ابروها به کمک لیفت با نخ در حد متوسطی و به طور طبیعی خواهند بود . در عمل زیبایی لیفت ابروها با نخ ، ضمن بالا کشیدن ابرو به سمت بالا ، قسمت بیرونی ابروها ( دم ابرو ) بیشتر از تاج ابروها به بالا کشیده می شود و حالت زیبایی به ابرو خواهد بخشید .

مزایای لیفت ابرو با نخ در مقایسه با روش جراحی پشت پلک چشم

  • به هیچ گونه برشی در اطراف چشم و ابرو نیازی نخواهد بود .
  • روشی ایمن و بی خطر
  • عدم نیاز به بیهوشی
  • دوره ی نقاهت کوتاه مدت
  • کبودی و جای زخم در این روش وجود ندارد .
عمل لیفت ابرو با نخ در مواردی که ابرو دچار افتادگی کم تا متوسط باشد کارایی خواهد داشت و در موارد افتادگی شدید ابرو ، جراحی نتایج بهتری را حاصل خواهد کرد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X