مزایا و کاربرد روش میکرودرم ابرو

مزایا و کاربرد روش میکرودرم ابرو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایا و کاربرد روش میکرودرم ابرو

داشتن ابرویی پر پشت و کشیده باعث زیبایی چشم ها و صورت می گردد و اگر بر اثر عوامل محیطی و بیماری و بالا رفتن سن ابرو دچار ریزش و کم پشتی گردد چهره افراد دگرگون می شود و چشم ها زیبایی سابق را نخواهند داشت ، روش های آرایشی و موقت پرپشت کردن ابروها با مداد ابرو و سایر لوازم  آرایش شاید به طور موقت مشکل کم پشتی ابرو را حل نماید اما زیان های بیشماری برای ابرو در پی خواهد داشت و باعث ریزش بیشتره موی باقیمانده ابرو می گردد، یکی از روش های بازسازی ابروها میکرودرم می باشد که باید ببینیم مزایا و کاربرد روش میکرودرم ابرو چیست؟

میکرودرم ابرو

میکرودرم روشی می باشد که در آن با استفاده از دستگاهی خاص و وجود نوعی کریستال در این دستگاه که از جنس اکسید آلومینیوم می باشند و توسط متخصص فشار تنظیم آنها در سطح پوست تنظیم می گردد باعث ایجاد تراش سطحی در لایه های سطحی پوست شده و جریان خون را در آن افزایش می دهند ودر نتیجه مواد مغذی لازم برای رشد فولیکول های مو که توسط جریان خون تغذیه می شوند افزایش پیدا می نماید و رشد موی ابرو افزایش یافته و پر پشت می گردد.

مزایا و کاربرد میکرودرم ابرو

میکرودرم ابرو باعث کلاژن سازی در زیر پوست ابرو  می شود  و به دلیل افزایش جریان خون کلاژن سازی بازسازی و با سرعت بیشتری در پوست ابرو انجام می گیرد و باعث می گردد پوست این ناحیه ضخیم و سفت گردد، میکرودرم در ابرو موجب تقویت نفوذ عمیق تر و تاثیر بهتر داروهای موضعی  می شود  و اثر دارو را افزایش می دهد و موی ابرو تقویت می گردد و ضخیم تر و پر پشت تر مجددا  رویش می نماید، این روش درمانی بیشتر در کسانی کاربرد دارد که به ریزش سکه ای ابرو  دچار شده اند و بخشی از موی ابروی خود را از دست داده اند . هر پوستی نسبت به هر روش درمانی واکنش متفاوتی نشان می دهد و ممکن است افراد نسبت به روش میکرودرم نیز حساسیت و آلرژی نشان دهند که انتخاب این روش درمانی باید حتما به تشخیص متخصص صورت گیرد . میکرودرم ابرو به تعداد جلسات زیادی نیاز دارد تا کسب نتیجه بهتری را در پر پشت کردن ابرو برای فرد در پی داشته باشد و این روش درمانی نسبت به سایر روش ها گران تر می باشد و هزینه آن به تعداد جلسات درمانی مورد نیاز بستگی دارد و تعداد این جلسات با توجه به وضعیت ابروها با نظر متخصص پوست و مو تعیین می گردد. کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X