جراحی لایه برداری پوست توسط بهترین پزشک جراحی زیبایی

جراحی لایه برداری پوست توسط بهترین پزشک جراحی زیبایی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جراحی لایه برداری پوست توسط بهترین پزشک جراحی زیبایی

تغییرات ایجاد شده در پوست که موجب می گردد رنگدانه های آن تغییر یابد و دچار لک و چروک گردد بر اثر عوامل مختلفی چون نور آفتاب ، عوامل ژنتیکی ، تغذیه ، مصرف دخانیات و بیماری ها رخ می دهد ، این مشکلات پوستی را به راحتی می توان از طریق لایه برداری و پاکسازی پوست برطرف نمود و با بازسازی دوباره پوست جوانی و زیبایی را به آن باز گردانید اما جراحی لایه برداری پوست توسط بهترین پزشک جراحی زیبایی چگونه انجام می گیرد.

جراحی لایه برداری پوست

روش های بی شماری جهت جراحی لایه برداری پوست وجود دارد که تشخیص روش درمانی در هر بیمار باید توسط جراح متخصص انجام گیرد و تکنیک به کار رفته باید لایه برداری  کنترل شده ای در سطح پوست بیمار ایجاد نماید تا به هدف اصلی که بهبود مشکلات پوستی بیمار می باشد نزدیک گردد .

بهترین پزشک جراحی زیبایی

هر فردی ممکن است در هر سنی به لایه برداری پوست نیاز داشته باشد  و هر بیمار با توجه به وضعیت پوست خود و مشکلات ایجاد شده برای پوستش شرایط خاصی خواهد داشت که  پزشک متخصص با توجه به این وضعیت و با تشخیص خود روش های مختلفی برای درمان هر بیمار ترجیح خواهد داد که این امر به تجربیات و سوابق درمانی وی بستگی خواهد داشت. هر تکنیک لایه برداری پوست از شدت درمانی متفاوتی برخوردار می باشد و جراح متخصص با دقت به نوع مشکلات پوست از یک روش درمانی و یا ترکیب چند روش برای کسب نتیجه بهتر در بیماران استفاده خواهد کرد.

انواع روش های لایه برداری

امروزه از انواع روش های درمانی برای لایه برداری پوست استفاده می گردد که شامل لایه برداری شیمیایی ،فنل، میکرودرم و  انواع لیزر می باشند که هر روش مزایا و خطرات مختص به خود را دارد و بیمار باید در هنگام مشاوره با پزشک جهت انتخاب روش درمانی خود تمام سوابق پزشکی و مصرف دارویی خود را در اختیار پزشک قرار دهد و اگر قبلا جراحی داشته و داروی خاصی مصرف می نموده به اطلاع پزشک برساند. جراحی لایه برداری پوست با هدف حذف لایه های آسیب دیده پوست انجام می گیرد و بخش های مرده و آسیب دیده پوست جدا سازی می گردد و با هر روشی که انجام گیرد باید مراحل بهبود آن به طور کامل سپری گردد تا پوست سلامت دوباره خود را باز یابد ، گاهی صرفا یک روش درمانی به تشخیص پزشک سلامت و شادابی پوست را بازسازی می نماید و اما در برخی اوقات ترکیب چند روش درمانی در کنار هم نتیجه بهتری را برای بیمار در پی خواهد داشت. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X