قیمت و هزینه لیزرتراپی مو برای جلوگیری از ریزش مو

قیمت و هزینه لیزرتراپی مو برای جلوگیری از ریزش مو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و هزینه لیزرتراپی مو برای جلوگیری از ریزش مو

افرادی که دچار ریزش مو می گردند همیشه یک نوع شک عصبی را تجربه می نمایند و با دستپاچگی و عجله به دنبال علت ریزش موهای خود و البته درمان آن می باشند و از انواع روش ها و توصیه هایی که توسط دیگران تجویز می گردد استفاده می نمایند اما در واقع تنها درمان ریزش مو مراجعه به متخصص و استفاده از روش های درمانی می باشد که توسط وی تجویز می گردد ، یکی از روش های جلوگیری از ریزش بیشتر موها استفاده از لیزرتراپی می باشد که باید دید قیمت و هزینه لیزرتراپی مو برای جلوگیری از ریزش چقدر می باشد. داشتن ظاهری زیبا با داشتن موهایی  پر پشت ایجاد می گردد اما هنگامی که مو دچار ریزش ناگهانی می شود باید به پزشکی مراجعه شود که هم تخصص کافی و تجربه کافی در مورد موضوع مشکلات مو را دارد و هم با تکنولوژی های به روز که در این کار مورد استفاده قرار می گیرند آشنایی کامل را دارد تا بتوان در مورد درمان مشکل ریزش مو به او اعتماد داشت.

لیزرتراپی مو

لیزرتراپی مو در مورد ریزش موها یک روش درمانی غیر جراحی می باشد و در آن از نور مادون قرمز لیزر برای تحریک رشد موی سر استفاده می شود،  در این روش لیزر از طریق اعمال انرژی نور به طور مستقیم بر روی پوست باعث تحریک سلول های پوست شده و با افزایش جریان خون و اکسیژن رسانی در پوست فولیکول های مو تغذیه می شوند  و نه تنها ریزش مو متوقف می گردد بلکه رشد مجدد موها آغاز می گردد ، همواره چند درصد از فولیکول های مو در حالت خواب قرار دارند و انرژی لیزر تراپی آنها را از فاز خواب خارج می نماید و با تحریک آنها موجب رشد موها می شود.

هزینه لیزر تراپی

هزینه لیزر تقویت مو در هر فردی بسته به نوع ریزش موها متفاوت خواهد بود و نوع لیزر ، جلسات لیزر تراپی ، ناحیه تحت درمان ، تجهیزات مراکز درمانی، دستمزد متخصص و ناحیه جغرافیایی مراکز درمانی در قیمت و هزینه لیزر تراپی تاثیر دارند. لیزرتراپی مو از جمله عمل های زیبایی می باشد که به عنوان عمل غیرضروری شناخته می شود ، از این رو شرکت های بیمه هزینه ی آن را پرداخت نخواهند کرد استفاده از روش لیزرتراپی برای جلوگیری از پیشرفت ریزش موها و تحریک رشد مو موجب سلامتی بیشتر موها می شود و پس از لیزر تراپی حجم موها و کیفیت آنها بهبود خواهد یافت. کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X