نتایج بلفاروپلاستی برای درمان افتادگی پلک بالا و پایین

نتایج بلفاروپلاستی برای درمان افتادگی پلک بالا و پایین

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

نتایج بلفاروپلاستی برای درمان افتادگی پلک بالا و پایین

چشم ها مهم ترین نواحی در زیبایی صورت محسوب می شوند که وجود مشکلات و عوارض در این ناحیه ، تاثیر چشمگیری در پیری چهره و بالاتر نشان دادن سن دارد ، از این رو در این مقاله نتایج بلفاروپلاستی برای درمان افتادگی پلک بالا و پایین مورد بررسی قرار گرفته شده است .

بلفاروپلاستی

به عمل جراحی زیبایی پلک که در آن جراح با انجام جراحی به برداشتن پوست ، عضله و یا کیسه های چربی اضافه پرداخته و در نتیجه به رفع نواقص و مشکلات پلک ها طی 1 الی 3 ساعت جراحی می پردازد ، در اصطلاح پزشکی بلفاروپلاستی گفته می شود که پس از جراحی زیبایی بینی ( رینوپلاستی ) در میان جراحی های زیبایی که  ایرانیان انجام می دهند ، رتبه ی دوم را به خود اختصاص داده است .

نتایج عمل بلفاروپلاستی

در رابطه با نتایج بلفاروپلاستی برای درمان افتادگی پلک بالا و پایین می توان گفت که این نوع جراحی اگر توسط پزشک متخصص ماهر و دارای تجربه لازم صورت پذیرد ، نتایج بسیار ماندگاری خواهد شد ، اگر چه ممکن است جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل ، پزشک جراح مجبور به درمان های تکمیلی نظیر جراحی لیفت ابرو نیز باشد. اما در کل انجام شدن چنین عمل پیچیده و دشواری توسط پزشک حاذق منجر به نتایج دلخواه بیمار با ماندگاری بالا می شود ، به گونه ای که به طور موثر و قابل قبولی می توان مشکلات مربوط به پلک بالا و پایین را درمان نمود و فرد از چهره ی جوان تری برخوردار گردد  . درمان افتادگی پلک بالا و پایین به کمک عمل زیبایی جراحی پلک ( بلفاروپلاستی ) مانند دیگر عمل های زیبایی که روزی اثر خود را از دست می دهند ؛ در گذر زمان با چروک شدن پوست و تشکیل کیسه های چربی زیر پوست برای همیشه و دائمی نخواهد بود ، از این رو ماندگاری چنین عمل زیبایی بسته به ژنتیک جسمانی فرد ، نحوه ی مراقبت از ناحیه ی چشم ، سبک زندگی ، میزان فعالیت ها و تغذیه ی فرد ، در افراد مختلف ، متفاوت خواهد بود و هر چه فرد بیشتر به خود و وضعیت سلامت خود رسیدگی نماید ، نتایج حاصل از عمل ماندگاری بیشتری خواهند داشت و بازگشت مجدد عوارض پلک نیز بیشتر به تاخیر خواهد افتاد . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X