از تخفیف جراحی پلک با لیزر تا خطرات جراحی پلک تحتانی

از تخفیف جراحی پلک با لیزر تا خطرات جراحی پلک تحتانی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

از تخفیف جراحی پلک با لیزر تا خطرات جراحی پلک تحتانی

از بین بردن افتادگی و پف پلک ها در جوان تر شدن چهره بسیار تاثیر گذار می باشد ، از این رو در این مقاله، جراحی پلک تحتانی به عنوان یکی از روش های موثر درمان پف زیر چشم مورد بررسی قرار گرفته شده است .

جراحی پلاستیک پلک تحتانی

در رابطه با جراحی پلک تحتانی می توان نمود که این نوع جراحی زیبایی ، تحت عنوان بلفاروپلاستی توسط پزشک متخصص جراحی پلاستیک معمولا با ایجاد بیحسی موضعی به منظور از بین بردن پف زیر چشم به کار می رود . کیسه های چربی زیر پلک تحتانی ( پلک پایین چشم ) حالت پف کردگی ایجاد می کنند ، از این رو متخصص جراحی پلاستیک با ایجاد برشی در پشت پلک تحتانی چربی های اضافه را پخش یا جا به جا می کند و چنانچه پوست اضافی و شلی پوست نیز وجود داشته باشد ، با برش هایی برداشته شده و در نهایت محل برش ها بخیه های ظریف زده خواهد شد  .

جراحی پلک با لیزر

در کلیه جراحی های پلک بالا و پایین می توان از اشعه ی لیزر و امواج رادیویی به منظور ایجاد برش های جراحی استفاده کرد ، بدین ترتیب همزمان با جراحی ، عروق خونریزی دهنده حین برداشت بافت عضله ، چربی یا پوست ، بسته خواهند شد و در نتیجه احتمال خونریزی حین و پس از عمل و خطرات ناشی از آن به طور قابل قبولی کاهش خواهد یافت .

تخفیف جراحی پلک با لیزر

برطرف نمودن مشکلات پلک با عمل زیبایی جراحی پلک به کمک اشعه ی لیزر به دلیل سرعت بالا ، عدم خونریزی و کاربرد آن برای درمان مشکلات خفیفی پوستی باعث شده که به  متقاضیان این نوع جراحی زیبایی ، تخفیف ویژه ای داده شود  ، از این رو چنانچه دچار مشکلات خفیفی افتادگی پلک با پف زیر چشم هستید ، می تواند با مراجعه به کلینیک زیبایی از تخفیف ویژه ی جراحی پلک با لیزر بهره مند شوید .

خطرات جراحی پلک تحتانی

عوارضی گذرایی نظیر ؛ عدم بسته شدن کامل چشم ها ، تورم ، کبودی ، عدم تقارن محل برش در دو طرف چشم ، جوش های سفید کوچک در محل بخیه ها و دو بینی از جمله خطرات جراحی پلک تحتانی می باشند که پس از چند هفته از بین خواهند رفت . پس از هر گونه جراحی زیبایی پلک ، در صورت مشاهده ی هر گونه عارضه ی شدید نظیر خونریزی طولانی مدت با عدم بسته شدن چشم ها به دلیل خطرناک بودن این عوارض ؛ باید حتما به پزشک معالج مراجعه نمود . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X