تزریق چربی زیر چشم

تزریق چربی زیر چشم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تزریق چربی زیر چشم

وجود چین چروک ها ، کبودی و گودی در زیر چشم که به علل مختلف ایجاد می شود ، فرد را مسن تر ، خسته و بی روح نشان می دهد. چنانچه چروک های زیر چشم سطحی باشند می توان با کمک تزریق بوتاکس آنها را برطرف نمود اما در مورد چروک های عمیق باید از فیلر یا همان پرکننده ها استفاده نمود. به همین منظور جهت رفع عیب های زیر چشم می توان از روش تزریق چربی به زیر چشم به عنوان یک فیلر استفاده کرد.

در این روش پزشک متخصص، چربی اضافه ی مقاوم به ورزش و رژیم را به راحتی از بدن خود فرد با شکافتن و عبور لوله هایی به نام کانول برمی دارد و پس از پالایش و جدا سازی مویرگ های خونی از طریق سوزن های مخصوص آن را به زیر پوست اطراف چشم بیمار تزریق می کند.

چربی تزریقی از پهلو، ران، زیرشکم و یا کنار زانو برداشته می شود.

این چربی به دلیل هم بافت بودن با بدن بیمار به راحتی پیوند می خورد و بدن آن را می پذیرد و این روش به دلیل خطرات کم و برگشت ناپذیری بسیار مورد توجه قرار دارد.

مزیت بسیار مهم تزریق چربی در احتمال بسیار پایین بازگشت آن است .

بی خطر بودن این عمل زیبایی باعث می شود تا همه ی افراد با خیالی آسوده بتوانند از آن بهره مند شوند.

در هنگام تزریق چربی به زیر چشم و اطراف آن می توان از بیحسی موضعی استفاده نمود.

مراقبت های لازم پس از تزریق چربی به زیر چشم

ممکن است پس از تزریق چربی مقداری از آن توسط بدن جذب شود لذا نیاز به تزریق مجدد وجود دارد ، ماندگاری چربی در افراد مختلف،  متفاوت خواهد بود ، در برخی چربی ماندگاری بیشتر و در برخی با جذب چربی توسط بدن شاهد ماندگاری کمتری خواهیم بود ، در واقع می توان گفت میزان ماندگاری چربی تزریقی از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

در افرادی با سنین مختلف ، کودک تا مسن که دچار سوانح و ناهنجاریهای چشمی شده اند می توان از روش تزریق چربی کمک گرفت.

تزریق چربی به زیر چشم یک کار کاملا تخصصی است که حتما باید در مراکز و کلینیک های معتبر زیبایی توسط پزشک متخصص پوست و زیبایی صورت پذیرد.

تزریق چربی در نواحی اطراف چشم به جنس پوست ربطی ندارد زیرا چربی در زیر پوست تزریق می شود .

در صورتی که بیمار اصرار به تزریق چربی دارد و پزشک تزریق ژل های آماده را کم خطرتر و ماندگارتر از تزریق چربی تشخیص می دهد، به جای تزریق چربی از تزریق ژل استفاده می کند ، در این صورت پزشک معالج نباید هزینه تزریق چربی را که گران تر از تزریق ژل است ، از بیمار دریافت کند.

منبع: کلینیک ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X