عوارض، قیمت و هزینه لایه برداری پوست با لیزر

عوارض، قیمت و هزینه لایه برداری پوست با لیزر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض، قیمت و هزینه لایه برداری پوست با لیزر

لایه برداری پوست با لیزر یکی از روش های نوین جوانسازی پوست می باشد که با انواع دستگاه های لیزری انجام می گیرد و با استفاده از امواج لیزر چروک و جای جوش و لک های پوستی برطرف می گردد، تکنولوژی لیزر با ایجاد برش در سطح پوست با لایه برداری بافت های فرسوده پوست به آن فرصت می دهد تا خود را دوباره بازسازی نماید اما عوارض، قیمت و هزینه لایه برداری پوست با لیزر چگونه می باشد.

لایه برداری پوست با لیزر

در لایه برداری با لیزر پرتوهای نوری دستگاه لیزری ضرباتی را به سطح پوست وارد می نمایند و باعث می شوند تا پوست با آسیبی کنترل شده مواجه گردد ، در لایه برداری با لیزر سطح بیرونی پوست یا همان اپیدرم جدا میگردد و همزمان لایه های زیرین گرم می شوند و با تمرکز انرژی در زیر پوست کلاژن جدید در پوست تشکیل می گردد و ناحیه تحت درمان بهبود می یابد و با تشکیل لایه جدید پوستی در سطح پوست حالت نرمی و محکمی در پوست ایجاد می گردد.

عوارض لایه برداری با لیزر

لایه برداری با لیزر ممکن است موجب گردد در سطح پوست احساس گرما یا سوزش ایجاد شود که این امر با استفاده از بی حسی موضعی رفع می گردد اما بعد از لیزر ممکن است پوست دچار التهاب و قرمزی گردد که اگر این کار توسط متخصص پوست و با تنظیم درجه مناسب  و در عمق مناسب انجام گرفته باشد بعد از مدت کوتاهی رفع خواهد شد.

هزینه لایه برداری با لیزر

هزینه هر لایه برداری در هر بیماری با توجه به میزان نیاز پوست به لیزر و ناحیه تحت درمان ، نوع لیزر، دستمزد متخصص، جلسات لیزر درمانی  و تعرفه های کلینیک های درمانی تعیین و مشخص می گردد. تکنولوژی های لیزری به جراحان زیبایی اجازه می دهند تا برای رفع مشکلات پوستی با از امواج لیزر برای ایجاد برش های ریز و ظریف در پوست استفاده نمایند و با تحریک پوست به کلاژن سازی ظاهر پوست را تغییر دهند و چهره ای متفاوت برای بیمار ایجاد نمایند. لایه برداری پوست با لیزر نواقص پوستی و چروک و لک ها را از بین می برد و یا کم رنگ می سازد و متخصص با توجه به نوع مشکلات پوستی نوع لیزر و درجه امواج لیزر را تنظیم می نماید تا کمترین آسیب ممکن را به پوست وارد نماید. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X