لایه برداری پوست لب با دستگاه یا روش های خانگی

لایه برداری پوست لب با دستگاه یا روش های خانگی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لایه برداری پوست لب با دستگاه یا روش های خانگی

لب ها دارای پوست حساسی می باشند و پوست این ناحیه از صورت بسیار ناز ک تر از سایر قسمت ها می باشد و به دلیل شرایط محیطی و تغذیه خیلی زود خشک و پوسته پوسته می شوند و حالت بدی را برای لب ها ایجاد می نمایند ، گر چه دستگاه ها و روش های زیادی برای لایه برداری پوست بدن و صورت وجود دارد اما اغلب این روش ها در مورد لب ها انجام نمی گیرد اما باید ببینیم لایه برداری پوست لب با دستگاه یا روش های خانگی کدامیک بهتر خواهد بود.

لایه برداری پوست لب

لایه برداری پوست لب اغلب به دلیل پوسته پوسته شدن آن و خشکی آن انجام می گیرد و این حالت باعث می گردد لب لطافت خود را از دست بدهد و خشک و زبر گردد ، پوست های مرده لب در بیشتر اوقات با تغییر فصول ایجاد می گردند و کم بود ویتامین ها در بدن این خشکی را تشدید می نماید، دستگاه های زیادی امروزه در بازار موجود می باشند که پوست لب را لایه برداری می نمایند و به لب حجم بیشتری می بخشند اما این کار فقط به طور موقت انجام می گیرد و بعد از گذشت چند هفته حالت خشکی لب ها دوباره باز خواهد گشت. استفاده از کرم های لایه بردار  و ویتامینه گر چه مشکل خشک بودن لب ها را به طور موقتی از بین می برد اما به دلیل نازک کردن بیشتر پوست لب خود زمینه ساز خشک شدن بیشتر لب ها خواهد بود بنابراین استفاده از روش های طبیعی در منزل  و آبرسانی با مواد طبیعی به لب ها زیبایی بیشتری و رنگ بهتری به لب ها خواهد بخشید.

لایه برداری طبیعی لب

شکر قهوه ایی لایه برداری قوی و ملایم جهت از بین بردن خشکی پوست لب ها می باشد، استفاده از عسل طبیعی بر روی لب ها باعث می گردد که به دلیل خواص آن پوست لب شفاف گردد، ترکیب شکر  قهوه ای ، عسل و روغن نارگیل بهترین لایه بردار طبیعی برای لب ها می باشد و ترکیب این مواد و استفاده به مدت چند روز و حرکت دادن دایره وار این ترکیب بر روی پوست لب ها عمل لایه برداری پوست لب را به راحتی انجام می دهد. لایه برداری پوست لب به دلیل نازک و حساس بودن پوست آن هرگز نباید به طور خودسرانه با دستگاه هایی که لایه برداری بدن و صورت را انجام می دهند یا کرم های لایه بردار انجام گیرد زیرا باعث ایجاد خون مردگی و کبودی در لب ها می گردد و عوارض ناشی از استفاده گاهی تا مدت ها باقی می ماند. استفاده از لایه بردار های طبیعی در منزل بهترین روش درمانی خشکی پوست لب می باشد و پس از لایه برداری باید جهت مرطوب نگه داشتن پوست لب ها از کرم های ویتامینه و مرطوب کننده مخصوص لب ها که کیفیت مناسبی دارند استفاده گردد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X