لایه برداری خفیف پوست های حساس و چرب با روش های خانگی و طبیعی

لایه برداری خفیف پوست های حساس و چرب با روش های خانگی و طبیعی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لایه برداری خفیف پوست های حساس و چرب با روش های خانگی و طبیعی

پوست بدن هر فردی بازتابی از سلامت بدن وی می باشد پوستی که دارای جوش و لک می باشد نشان دهنده تغذیه ناسالم و یا مشکلات هورمونی در بدن خواهد بود این عارضه های خفیف و شدید معمولا با لایه برداری های خانگی و با استفاده از مواد طبیعی تا حد زیادی قابل رفع می باشند اما باید دید لایه برداری خفیف پوست های حساس و چرب با روش های خانگی و طبیعی چگونه ممکن می گردد.

لایه برداری خفیف

لایه برداری در انواع پوست ها به سه صورت خفیف ، متوسط و عمیق با انواع روش ها انجام می گیرد، در لایه برداری خفیف بیشتر لایه سطحی پوست و قسمت فوقانی آن توسط انواع روش های درمانی برداشته می شود و بهبود زخم در پوست به سرعت انجام می گیرد در این روش شاید پوست کمی پوسته پوسته و خشک گردد اما قرمز و ملتهب نمی گردد. از این روش خفیف برای لایه برداری و شفاف نمودن صورت و کاهش  چروک نازک آن و جمع شدن منافذ باز پوست استفاده میگردد و در کم رنگ شدن لک های قهوه ایی نیز این روش کاربرد دارد ، لایه برداری خفیف در چند جلسه انجام می گیرد  و بعد از لایه برداری باید از مرطوب کننده های با کیفیت جهت آبرسانی و جلوگیری از خشکی پوست استفاده شود.

لایه برداری پوست حساس و چرب در خانه

بسیاری از افراد به جای استفاده از لایه برداری شیمیایی و مکانیکی ترجیح می دهند از روش لایه برداری خانگی و مواد طبیعی  برای رفع مشکلات پوستی خود سود جویند ، تجمع باکتری ها و تولید بیش از حد چربی روی پوست منافذ پوست را مسدود می سازد و سبب می گردد پوست دچار آکنه و لک گردد بنابراین لازم است پوست لایه برداری گردد. استفاده از روغن های گیاهی و سرکه ، عسل در پوست های حساس و ماساژ پوست با این ماسک ها بهترین لایه بردار مناسب برای این نوع پوست ها خواهد بود، استفاده از سرکه ، نمک دریایی و کیوی و میوه هایی اسیدی لایه برداری پوست های چرب را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد. لایه برداری خفیف با استفاده از مواد طبیعی هیچ نوع آسیبی به سطح پوست وارد نمی کند ، بلکه انجام این کار به طور هفتگی باعث می گردد آلودگی های سطحی که بر پوست ایجاد می گردد رفع گردد و پوست با تنفس بیشتر و کلاژن سازی در خود شاداب و با طراوت گردد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X