عوارض میکرودرم عمیق پوست و هیدرودرم برای صورت

عوارض میکرودرم عمیق پوست و هیدرودرم برای صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض میکرودرم عمیق پوست و هیدرودرم برای صورت

در مواقعی که پوست افراد سلامت خود را از دست می دهد و عوامل مختلف بر آن تاثیر گذاشته و پوست دچار چین و چروک و لک می گردد این وضعیت به دلیل تاثیر بر زیبایی پوست و صورت باعث حساسیت افراد می گردد و همواره از منابع مختلف به دنبال انتخاب بهترین روش درمانی که کمترین عوارض ممکن را برای آنها در پی داشته می باشند هستند ، دو روش میکرودرم و هیدرودرم برای جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد که خواهیم دید عوارض میکرودرم عمیق پوست و هیدرودرم برای صورت چه خواهد بود.

میکرودرم پوست

میکرودرم دارای کریستال های ریزی می باشد که در سطح پوست پاشیده می شوند و همزمان به مکش آن ها توسط دستگاه لایه های پوست جدا خواهند شد و از این طریق لایه های مرده پوست ترمیم و تراشیده می شوند و از این طریق پوست جوان سازی می گردد.

عوارض میکرودرم عمیق

در میکرودرم عمیق به جز تمام لایه های سطحی یا اپیدرم پوست لایه های میانی آن هم توسط دستگاه برداشته می شود و این موضوع تنها در بیمارانی انجام می گیرد که به تشخیص پزشک که در این کار مهارت لازم را دارد به این نوع لایه برداری نیاز داشته باشند، این نوع لایه برداری در مورد اسکار و فرورفتگی های عمیق کار برد دارد و به دلیل احتمال ایجاد عفونت ویروسی و میکروبی در پوست حتما باید تحت نظر پزشک متخصص پوست انجام گیرد.

هیدرودرم عمیق

در این روش سطح خارجی پوست با وارد کردن سرم های دستگاه ساییده و پاکسازی می شود و این سرم ها با فشار به عمق پوست وارد می شوند ، این سرم ها با آبرسانی به پوست سبب می گردند پوست با طراوت گردد.

عوارض هیدرودرم عمیق

هیدرودرم عمیق باعث میگردد پوست حساس و نازک گردد و در محل ورود سرم ها به پوست قرمزی و سفتی و تورم پوست رخ می دهد که معمولا بعد از چند روز این حالت رفع می گردد اما اگر این حالت بر جای خود باقی بماند باید حتما به پزشک معالج مراجعه گردد. عوارض میکرودرم  بیشتر به خاطر حساس شدن پوست صورت می گیرد به همین دلیل متخصصین بیشتر به بیماران توصیه می نمایند در فصول گرم سال از این روش درمانی جهت جوانسازی پوست خود استفاده نکنند و در صورت استفاده از این روش از تابش نور آفتاب دوری کنند. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X