پیلینگ پوست با میکرودرم بدن یا لیزر

پیلینگ پوست با میکرودرم بدن یا لیزر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

پیلینگ پوست با میکرودرم بدن یا لیزر

پیلینگ پوست یا لایه برداری به برداشتن لایه های قشر سطحی پوست گفته می شود که این سایش که با دستگاه های مختلفی انجام می گیرد سلول های مرده پوست را که حاوی جای جوش و لکه ها می باشند و بر اثر عوامل مختلفی ایجاد می گردند از بین می برد و پوست را شاداب و با طراوت می سازد ، حال باید دید پیلینگ پوست با میکرودرم بدن یا لیزر کدام روش بهتر خواهد بود. امروزه پیلینگ پوست بدن با انواع مواد شیمیایی و دستگاه های مختلف انجام می گیرد که هر کدام از روش ها مزایا و عوارضی برای پوست در پی دارند و باید روش لایه برداری توسط متخصص با توجه به نوع پوست هر فردی انتخاب گردد.

دلایل ایجاد مشکلات پوستی

نور آفتاب ، ژنتیک، بیماری ها، استرس، اختلالات پوستی، مصرف دخانیات و بالا رفتن سن موجب می گردد بافت های پوست دچار تغییرات گردیده و رنگدانه های آن در مناطقی از پوست دستخوش تغییر شوند و پوست دچار چین و چروک و لک گردد.

میکرودرم بدن

در این روش درمانی کریستال های دستگاه با سایش در سطح پوست موجب لایه برداری پوست می شوند و میزان خون رسانی به پوست را افزایش می دهند که در نتیجه کلاژن سازی در پوست افزایش می یابد و پوست لیفت و شاداب می گردد.

لیزر

در انواع روش های لیزری در لایه برداری پوست لیزر با تابش به پوست در عمق بافت های پوست نفوذ می نماید و باعث تحریک کلاژن در پوست می شود و خود کلاژن به طور طبیعی فعال شده و پوست را درمان خواهد کردو امواج لیزر لایه برداری سطح پوست را تا عمق مناسبی انجام می دهند که این امر موجب می گردد پوست تا مدتی قرمز و متورم گردد اما بعد از مدتی این وضعیت بهبود خواهد یافت و این لیزر درمانی ممکن است تا چند جلسه ادامه داشته باشد. میکرودرم بدن جهت لایه برداری نیز موجب ایجاد عوارضی در پوست می گردد که این عوارض به تنظیم فشار ایجاد شده توسط دستگاه بستگی خواهد داشت ، تنظیمات عمق نفوذ هر روش درمانی در لایه برداری پوست باید حتما زیر نظر متخصص و با توجه به وضعیت پوست بیمار انجام گیرد. دوره ی بهبود و نتایج لایه برداری در هر بیماری بسته به نوع درمان و اندازه منطقه مورد درمان متفاوت می باشد اما به هر حال جوان سازی پوست با لایه برداری همیشه مزایا و معایب مختص به خود را داشته و پوست بعد از لایه برداری حتما باید مورد مراقبت قرار گیرد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X