لایه برداری لیزری پوست های مرده بدن و صورت در کلینیک

لایه برداری لیزری پوست های مرده بدن و صورت در کلینیک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لایه برداری لیزری پوست های مرده بدن و صورت در کلینیک

لایه برداری پوست به معنای برداشتن قشر سطحی آن می باشد که به آن پیلینگ نیز گفته می شود و در آن سلول های مرده پوست و جای جوش و کدر بودن ، زبر بودن ، منافذ باز پوست و چروک های نازک پوست برداشته می شوند و جای این لایه های مرده لایه تازه و جوان پدیدار می گردد و این کار به وسیله کرم های لایه بردار و دستگاه های مختلف فیزیکی و لیزری انجام می گیرد ، اما لایه برداری لیزری پوست های مرده بدن و صورت در کلینک چگونه انجام می شود؟

لایه برداری پوست بدن و صورت در کلینیک

هنگامی که سطح پوست دچار مشکل می شود و در آن چروک و کدری و جوش ایجاد می گردد یکی از راه های رفع این مشکلات لایه برداری سطحی پوست با انواع روش های رایج درمانی می باشد که در این روش ها سلول های مرده پوست از بین میروند و درخشندگی و صاف بودن پوست دوباره به آن باز گردانده می شود و پوست خود روند بهبود پذیری را افزایش می دهد. با بالا رفتن سن پوست قدرت دفع سلول های مرده بافت خود را از دست می دهد و با افزایش این بافت های مرده پوست دچار چروک و کدری می گردد و نیازمند روشی درمانی برای برداشتن این سلول های مرده می گردد تا برای ایجاد سلول های تازه در پوست جا باز شود و سلول های جوان ظاهر پوست را تغییر داده و آن را جوان و شاداب نمایند.

لایه برداری لیزری

لایه برداری لیزی با انواع دستگاه های لیزری انجام می گیرد و در آن ضایعات پوستی مانند ماه گرفتگی ، جای زخم، کک و مک صورت ، لک های قهوه ای بدن و صورت، چروک ریز صورت، به وسیله امواج لیزر و گرمای حاصل از اشعه آن لایه برداری می گردد. در هر جلسه درمانی لایه برداری با لیزر قسمتی از سطح پوست لایه برداری می شود و پوست فرصت خواهد داشت تا به ترمیم خود بپردازد و با شروع به تولید کلاژن به بهبود روند درمان  خود کمک نماید، لایه برداری پوست صورت و بدن توسط لیزر به گونه ای باید تنظیم گردد که فعالیت طبیعی پوست به عنوان سد محافظتی بدن حفظ گردد و کمترین آسیب به بافت های زیرین پوست وارد شود. بعد از لایه برداری لیزری باید حتما پوست مورد مراقبت قرار گیرد زیرا پوست به دلیل برداشتن لایه های آن نازک و حساس می گردد بنابراین باید از تابش مستقیم آفتاب بر روی آن جلوگیری نمود و برای حفظ رطوبت پوست از محصولات آبرسان با کیفیت استفاده نمود. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X