هزینه جلسات میکرودرم تخصصی برای رفع جوش صورت

هزینه جلسات میکرودرم تخصصی برای رفع جوش صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه جلسات میکرودرم تخصصی برای رفع جوش صورت

سطح پوست صورت در نوجوانی به دلیل تغییر هورمونی ایجاد شده در بدن معمولا دچار جوش می گردد و عوامل محیطی و تغذیه بروز این جوش ها را تقویت می نماید این جوش ها اگر رفع نگردند و به دوران جوانی و میانسالی انتقال داده شوند به دلیل ایجاد جای جوش در سطح پوست ظاهر افراد را دچار تغییر می نمایند و هر کسی به دنبال روش درمان این جوش ها می باشد ، این جوش های مقاوم معمولا به درمان های موضعی جواب نمی دهند و یکی از روش های از بین بردن جوش و جای آن میکرودرم می باشد که باید ببینیم هزینه جلسات میکرودرم تخصصی برای رفع جوش صورت چه میزان می باشد.

میکرودرم پوست

در ابن روش غیر شیمیایی و غیر تهاجمی از اسپری کریستال جهت از بین بردن لایه های خارجی و مرده پوست استفاده می گردد ، این روش پاکسازی پوست به تولید لایه های جدید با بالا بردن میزان کلاژن کمک می نماید و در این روش آسیب های وارد شده به پوست ترمیم و پوست جوانسازی می گردد .

میکرودرم تخصصی

میکرودرم تخصصی به درمان تخصصی مشکلات پوستی از جمله ر فع جوش و جای آن می پردازد در این روش جهت رفع جوش ها مقداری کریستال آلومینیوم بر روی پوست پاشیده می شود و این کار موجب می گردد پوست لایه لایه گردد و کریستال ها توسط دستگاه مکش می گردند ، سپس لایه های پوست برداشته می شود و جای جوش ها از بین خواهد رفت و لایه های جدید پوست ضخیم تر و سالم تر خواهند بود در این حالت پوست طراوتی تازه خواهد داشت و رنگ چهره فرد و ظاهر کلی پوست روشن تر و عاری از جوش و جای آن خواهد شد. استفاده از روش میکرودرم در پاکسازی پوست فواید بسیاری دارد ، این روش درمانی جوش صورت ، چروک و خطوط باریک صورت را کاهش می دهد و یا از بین خواهد برد و زخم های سطحی پوست را کم رنگ تر می نماید ، همچنین میکرودرم روشی برای درمان تغییر رنگ پوست می باشد که بر اثر آفتاب سوختگی رنگ آن تغییر یافته و یا در آن خطوط نازکی ایجاد شده است.

هزینه میکرودرم

هزینه کلی میکرودرم و میکرودرم تخصصی بر اساس عواملی چون تعداد جلسات درمانی ، دستمزد متخصص ، میزان پاکسازی پوست و وضعیت پوست بیمار تعیین می گردد و در هر شهر و هر منطقه ای تعرفه متفاوتی برای انجام آن تعیین می گردد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X