مزایا و معایب میکرودرم لیفتینگ و لیزر

مزایا و معایب میکرودرم لیفتینگ و لیزر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایا و معایب میکرودرم لیفتینگ و لیزر

پوست همه افراد با هم متفاوت می باشد و در مقابل را های جوان سازی بسیاری نیز وجود دارد که در هر پوست عکس العملی متفاوت را ایجاد می نماید، وجود مزایا و عوارض روشهای درمان سبب می گردد تا افرادی که به مشکلات پوستی دچار هستن نگران این نوع عوارض باشند بنابراین بهترین کار  قبل از انتخاب روش درمانی مشورت با متخصص و آشنایی با عوارض این گونه روش ها می باشد که در تمام کلینیک های زیبایی رواج دارند، دو روش میکرودرم و لیزر نیز که در جوان سازی پوست کاربرد دارند باید دید مزایا و معایب میکرودرم لیفتینگ و لیزر برای پوست چه خواهد بود؟

میکرودرم لیفتینگ

این تکنیک جوان سازی پوست کاملا ساده و بدون درد می باشد و به بی هوشی نیز نیاز ندارد و به صورت غیر تهاجمی بر روی پوست انجام می گیرد، در این روش سایش پوست توسط کریستال های دستگاه انجام می گیرد و لایه های مرده  خارجی پوست از بین می روند و با خون رسانی بیشتر به سطح پوست و افزایش اکسیژن خون کلاژن سازی در پوست تقویت می گردد و چروک پوست از بین رفته و لیفتینگ صورت می گیرند و با کشیده شدن پوست جوان تر و تازه تر می گردد.

مزایا و معایب میکرودرم

مزایای میکرودرم برای پوست شامل رفع خطوط ریز صورت ، رفع لک ها، رفع جای جوش، چین و چروک و سایر زخم های صورت می باشد ، در این روش به دلیل استفاده از کریستال های ضد آلرژی در پوست های حساس قابل اجرا می باشد ، اما در مورد معایب ، معایب این دستگاه بیشتر مربوط به استفاده و به کار گیری این دستگاه توسط افراد غیر تخصصی می باشد و این روش درمانی اگر در محیطی استریل و غیر بهداشتی ایجاد گردد خطر ایجاد عفونت را در بیماران زیاد خواهد کرد اما عوارض جانبی کلی آن که ایجاد قرمزی و تورم می باشد با گذشت زمان رفع خواهد شد.

لیزر پوست و مزایا و معایب آن

انواع گوناگونی از دستگاه های لیزی جوان سازی پوست وجود دارد که با تابش  اشعه های آن بر روی پوست لایه های خارجی پوست را بر می دارند و با ایجاد گرما در زیر پوست سلول های پوست را تحریک می نمایند تا با کلاژن سازی خود را به طور طبیعی لیفت نماید و پوست را صاف تر و سالم تر خواهد کرد. در مورد مزایای استفاده از لیزر باید این مطلب را بیان کرد که از ابن نوع روش برای درمان چروک پوست، جای زخم و آکنه، رفع تاتو، ماه گرفتگی، رفع خال ها و زگیل استفاده می شود ، استفاده از لیزر عوارض شایعی مانند التهاب ، قرمزی، ورم ، و کبودی را برای بیمار در پی خواهد داشت. میکرودرم لیفتینگ اگر توسط متخصصین با تجربه انجام گیرد کمترین عوارض جدی را بیماران در پی دارد و بیشترین رضایت را برای آنها از انتخاب این روش درمانی ایجاد می نماید. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X