لایه برداری پوست بدن با روش میکرودرم یا RF

لایه برداری پوست بدن با روش میکرودرم یا RF

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لایه برداری پوست بدن با روش میکرودرم یا RF

بزرگترین عضو بدن هر فردی پوست وی می باشد که همیشه عوامل محیطی بر روی آن تاثیر زیادی دارند و اولین نقطه از بدن که دچار آسیب می گردد پوست می باشد ، وقتی پوست دچار مشکلات جوش یا آکنه و یا لک گردد هر فردی باید روشی را برای درمان خود انتخاب کند که بیشترین سازگاری را بدنش خواهد داشت، در اینجا خواهیم دید لایه برداری پوست بدن با روش میکرودرم یا RF چگونه انجام می شود. لایه برداری پوست بدن به دو روش شیمایی و فیزیکی انجام می گیرد که در هر کدام از روش ها تاثیر متفاوتی در پوست مشاهده می گردد.

لایه برداری پوست بدن

لایه برداری پوست بدن با روش های مختلفی و به  دلایلی مانند ایجاد ترک در پوست شکم ، لاغری ،چین و چروک ،  رفع جای زخم ،حساسیت های پوستی و  خشکی پوست در تمام نقاط بدن  انجام می گیرد.

لایه برداری بدن با میکرودرم پوست

یکی از لایه برداری های فیزیکی پوست بدن انجام روش میکرودرم می باشد که در این روش سطح بیرونی پوست به طور دستی با کریستال های دستگاه لایه برداری می شود و سلول های مرده پوست از آن جدا می گردد ، سایش کریستال های ریز بر سطح پوست موجب می گردد تا پوست تازه و سالم گردد ، استفاده از روش میکرودرم جهت لایه برداری پوست بدن باید هر چند ماه یکبار انجام گیرد زیرا تکرار بیش از حد این روش و با فاصله کم پوست را نازک و حساس خواهد نمود.

لایه برداری پوست بدن با RF

لایه برداری پوست بدن با آر اف و با استفاده از انرژی دو قطبی این دستگاه پوست چروکیده بدن را لیفت می نماید ، در این روش بافت پوست بهبود خواهد یافت و تیرگی و رنگ کدر پوست بدن رفع می شود، حرارت این دستگاه  سبب می گردد در عمق پوست کلاژن سازی مجددا آغاز گردد و از این طریق پوست افتاده ناحیه شکم لیفت شود. لایه برداری پوست بدن در اغلب اوقات در ناحیه شکم و برای رفع افتادگی پوست و رفع  ترک های ناشی از لاغری  در این ناحیه از بدن انجام می گیرد و نتایج آن بسته به نوع روش  انتخاب شده برای هر بیمار متفاوت می باشد ، لایه برداری در پوست به هر دلیلی که انجام گیرد و با هر روش درمانی به دلیل افزایش سن و وجود روند پیری در بدن روشی موقت برای رفع مشکلات پوستی خواهد بود. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X