تخفیف میکرودرم در بهترین کلینیک تهران

تخفیف میکرودرم در بهترین کلینیک تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تخفیف میکرودرم در بهترین کلینیک تهران

امروزه روش های زیادی جهت  جوان سازی پوست  وجود دارد که می توان با استفاده از آن ها ضایعات پوستی و جای لک و جوش و منافذ باز پوست را بهبود بخشید که روش میکرودرم یکی از این روش ها می باشد، اما چگونه می توان از تخفیف میکرودرم در بهترین کلینک تهران بهره جست.

میکرودرم پوست

میکرودرم روشی می باشد که در آن کریستال های ظریف دستگاه با فشار دقیق در سطح پوست باعث لایه برداری در پوست شده و با افزایش جریان خون روند تولید کلاژن در پوست را افزایش می دهند و در نتیجه پوست  ترمیم شده و طراوت و شادابی از دست رفته خود را به دست خواهد آورد .

تخفیف میکرودرم

هزینه پاکسازی و لایه برداری پوست با روش میکرودرم به عوامل بسیاری مانند تعداد جلسات و دستمزد پزشک متخصص پوست و تعرفه های مرکز درمانی و منطقه محل کلینیک بستگی دارد و در هر شهری متفاوت می باشد و به دلیل نیاز این روش به تعداد جلسات بیشتر برای درمان معمولا کلینیک ها برای جلب بیماران و تشویق آن ها به انجام جلسات بیشتر درمانی از ارائه تخفیفات مختلفی استفاده می نمایند که در هر کلینیکی درصد تخفیفات متفاوت می باشد.

بهترین کلینیک میکرودرم در تهران

در  شهر تهران به دلیل جمعیت زیاد مراکز درمانی زیادی در مورد پوست و مو و زیبایی  فعالیت دارند که در این مراکز از انواع روش های درمانی و لایه برداری پوست مانند میکرودرم جهت جوان سازی پوست استفاده می گردد که هر کدام با تبلیغات گسترده و وسیع این ادعا را دارند که بهترین کلینیک میکرودرم تهران می باشند اما تعیین بهترین کلینیک در زمینه جوان سازی پوست به تجهیزات به کار رفته در آن کلینیک و کادر درمانی و متخصصان آن کلینیک بستگی خواهد داشت نه تبلیغات و تخفیفات این گونه کلینیک ها. تخفیف میکرودرم به دلیل نیاز پوست به تعداد جلسات درمانی زیاد در روش میکرودرم برای  تشویق بیشتر بیماران به انجام این روش درمانی از سوی مراکز درمانی در مناسبت های مختلف  ارائه می گردد ،نتایج پایدار و مورد نظر در روش میکرونیدلینگ پوست تنها پس از چندین جلسه درمانی پی در پی و با فاصله زمانی مناسب حاصل می گردد و تنها با یک جلسه درمانی مشکلات پوستی رفع نخواهد شد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X