آیا میکرودرم برای لایه برداری پوست خشک خوب است؟

آیا میکرودرم برای لایه برداری پوست خشک خوب است؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آیا میکرودرم برای لایه برداری پوست خشک خوب است؟

هر فردی دارای نوع خاصی از پوست می باشد و برخی افراد پوستی چرب یا حساس و خشک دارند و هنگامی که دچار مشکلات پوستی می گردند به دلیل نوع پوست خود نگران انتخاب روش درمانی متناسب و سازگار با پوست خود می باشند ، یکی از روش های لایه برداری پوست میکرودرم می باشد که در اینجا خواهیم دید آیا میکرودرم برای لایه برداری پوست خشک خوب است یا نه. یکی از تاکتیک های لایه برداری پوست با دستگاه میکرودرم می باشد که بدون درد و غیر تهاجمی انجام می گیرد این روش درمانی در سطح پوست و به صورت خفیف لایه های مرده پوست را جداسازی می کند و این کار را به طور ملایم صورت می دهد.

میکرودرم برای لایه برداری

در این روش کریستال های دستگاه که پودر و بسیار ریز می باشند به سطح پوست با استفاده از دستگاه پاشیده می شوند و هنگامی که با دستگاه مکش جمع آوری می شوند سطح پوست را مورد سایش قرار داده و لایه برداری می نمایند ، جریان پرفشار کریستال ها در هنگام مکش لایه های مرده پوست را جدا می نماید و با مکش دستگاه سطح پوست ماساژ داده می شود و از این طریق پوست جوانسازی و تازه می گردد.

میکرودرم پوست های خشک

روش لایه برداری  میکرودرم را می توان برای پوست های خشک نیز انجام داد زیرا به دلیل سایش کریستال های این دستگاه سطح خشک پوست جدا می گردد و پوستی تازه و شاداب جایگزین می گردد، با استفاده از میکرودرم می توان نفوذ کرم ها و سرم های نرم کننده پوست را افزایش داد و برداشتن بخش های خشک و مرده پوست سبب جذب بیشتر محصولات آبرسان و نرم کننده به پوست خواهد شد. در هر جلسه درمانی میکرودرم برای لایه برداری پوست متخصصین به بیماران توصیه می نمایند  در بین جلسات از لوسیون ها و کرم های خاصی برای مرطوب نگه داشتن پوست های خشک استفاده نمایند تا پوست در این مدت ظاهری سالم داشته باشد ، گر چه لایه برداری میکرودرم دارای عوارض کمی می باشد بیمار تا مدتی احساس خشکی خفیفی در پوست می نماید و به نور آفتاب حساس می باشد اما این واکنش های پوستی بعد از مدت کوتاهی رفع خواهند شد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X