بهترین فصل برای لایه برداری پوست معمولی مردان

بهترین فصل برای لایه برداری پوست معمولی مردان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین فصل برای لایه برداری پوست معمولی مردان

متخصصان پوست و مو یکی از روش های از بین بردن و برطرف کردن مشکلات پوستی مانند ایجاد لک، چین و چروک و خشن بودن سطح پوست را لایه برداری با انواع روش های مختلف و با دستگاهها و مواد طبیعی خانگی می دانند ، این مواد لایه بردار که شامل اسیدها کم ضرر می باشند لایه سطحی پوست را جدا می نمایند و موجب تازه شدن و جوان شدن پوست می گردند ، حال در اینجا ما خواهیم دید بهترین فصل برای لایه برداری پوست معمولی مردان چه فصلی می باشد.

بهترین فصل لایه برداری پوست در مردان

از نظر متخصصان پوست و مو بهترین فصل لایه برداری پوست چه در مردان و چه در زنان فصول پاییز و زمستان می باشد زیرا در این فصول تابش نور آفتاب کمتر می باشد و وقت مناسبی برای لایه برداری پوست خواهد بود. لایه برداری در فصول گرم سال به دلیل  تابش شدید آفتاب باعث ایجاد التهاب بیشتر در پوست می گردد و افرادی که به لایه برداری اقدام کرده اند برای انجام فعالیت های بیرون از منزل محدودیت خواهند داشت، کرم های لایه بردار عموما باید هنگام شب و در زمان خواب مصرف گردند و از این کرم ها دور چشم و لب ها استفاده نگردد زیرا به دلیل نازک بودن پوست در این نواحی موجب تحریک پوست می شوند .

لایه برداری پوست معمولی

لایه برداری در افرادی که پوست معمولی دارند راحت تر از کسانی که پوست چرب یا خشک دارند انجام می گیرد زیرا این پوست ها نسبت به کرم های لایه بردار و روش های مکانیکی لایه برداری حساسیت کمتری نشان می دهند و این نوع پوست ها با هر نوع روش لایه برداری سازگاری دارند و پوست کمتر تحریک و دچار التهاب می گردد و دوره بهبود پوست کمتر خواهد بود. لایه برداری پوست های معمولی به دلیل عدم وجود حساسیت در تمام فصول سال ممکن می باشد اما حتما بعد از لایه برداری باید از کرم ضد آفتاب در طول روز جهت مراقبت از پوست در برابر اشعه آفتاب استفاده گردد، لایه برداری در هر  انواع پوست ها سبب می گردد لایه های خشک و مرده پوست برداشته شود و پوست شفاف گردد و قدرت جذب رطوبت در آن بالا رود و با استفاده از کرم های ترمیم کننده و مرطوب کننده ظاهر پوست با سرعت بیشتری بازسازی گردد و با بازسازی پوست لک ها و چروک پوست کمرنگ و محو گردند. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X