تجویز بهترین لایه بردار پوست تیره توسط دکتر متخصص

تجویز بهترین لایه بردار پوست تیره توسط دکتر متخصص

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تجویز بهترین لایه بردار پوست تیره توسط دکتر متخصص

لایه برداری سطحی پوست یکی از روش های رفع مشکلات پوستی اعم از جای جوش و لک ها می باشد که با استفاده از دستگاه ها و مواد شیمیایی لایه بردار انجام می گیرد ، هر روش لایه برداری برای پوست های سبزه و تیره مناسب نمی باشد و ممکن است نتیجه برعکسی برای این نوع پوست ها ایجاد نماید بنابراین باید دید تجویز بهترین لایه بردار پوست تیره توسط دکتر متخصص چه خواهد بود؟

لایه بردار پوست

لایه بردار پوست موادی و دستگاه هایی هستند که جهت بازسازی پوست  سلول های سطحی مرده پوست را جدا سازی می نمایند و  پس از آن لایه های جدید در پوست رشد خواهند کرد که باید در این مرحله پوست مورد مراقبت قرار بگیرد و در معرض نور آفتاب قرار داده نشود.

لایه برداری پوست تیره

لایه برداری در پوست های روشن و گندمی خطرات کمتری نسبت به پوست های تیره دارد و از هر روش لایه برداری نمی توان در پوست های تیره استفاده نمود ، امروزه  انواع دستگاه های لیزری و مکانیکی مثل لیزر فراکشنال و روش میکرودرم و کرم های لایه بردار  پوست را لایه برداری می نمایند که برای پوست های تیره نیز مناسب می باشند و انتخاب روش درمانی در هر بیمار با توجه به وضعیت پوست وی توسط متخصص تشخیص داده خواهد شد.

لایه بردار خانگی

آنزیم هایی که کار لایه برداری پوست را انجام می دهند به وفور در میوه ها وجود دارند و استفاده از ماسک میوه هایی مانند انبه، کدو تنبل، انگور، انار، خیار و هلو میتواند لایه بردار طبیعی و بی ضرر برای پوست هر فردی باشد ، لایه برداری پوست های مرده سطح بدن به پوست کمک می نماید تا زیباتر و درخشان گردد و و این آلودگی ها به دلیل مسدود کردن منافذ پوست مانع از تنفس سلول های آن می گردند و به مرور زمان و جمع شدن آلودگی و چربی پوست دچار چین و چروک و لک می گردد. استفاده از مواد ساده و کم هزینه طبیعی در خانه به عنوان لایه بردار می تواند بهترین وسیله برای از بین بردن سلول های مرده پوست و رفع آلودگی از سطح پوست باشد. لایه برداری پوست و انتخاب روش درمانی را پزشک متخصص پوست با توجه به وضعیت پوست هر بیمار پیشنهاد می دهد ، و در هر بیمار روشی را انتخاب می نماید که بیشترین اثرات درمانی را بر روی پوست وی ایجاد نماید و پوست را صاف و از لک ها رها کند و نتایج حاصل از روش کاملا قابل پیش بینی باشد و البته کمترین عوارض ممکن را برای بیمار ایجاد نماید. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X