انواع ماسک میوه برای پیلینگ خانگی پوست دست و پا و صورت

انواع ماسک میوه برای پیلینگ خانگی پوست دست و پا و صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

انواع ماسک میوه برای پیلینگ خانگی پوست دست و پا و صورت

پیلینگ یا لایه برداری پوست به کاری گفته می شود که از طریق آن لایه سطحی پوست با انواع روش ها برداشته می شود و به جای آن پوست تازه ایجاد می گردد، لایه برداری پوست برای بازسازی آن و از بین بردن بافت های مرده هر چند وقت یک بار برای هر نوع پوستی لازم می باشد، اما انواع ماسک میوه برای پیلینگ خانگی  پوست دست و پا و صورت را چگونه می توان تهیه کرد؟ انتخاب روش  لایه برداری مناسب برای هر نوع پوستی در نتیجه کار بسیار تاثیر دارد و برای انواع پوست ها نمی توان از یک روش لایه برداری مشترک استفاده نمود.

پیلینگ خانگی پوست

هنگامی که پوست دچار خشکی و لک و چروک می گردد یکی از روش های درمانی آن استفاده ارز روش های پیلینگ یا همان لایه برداری خانگی می باشد که با انواع میوه ها و دارو ها و روغن های گیاهی پوست های مرده پوست حذف و با تحریک کلاژن سازی در پوست ، پوست تازه جایگزین پوست فرسوده خواهد شد و از این طریق منافذ و سلول های پوست تنفس راحت تری خواهند داشت.

انواع ماسک های خانگی میوه جهت لایه برداری پوست

ترکیب گلیسیرین و آب لیمو و مالیدن آن چند دقیقه به طور دایره وار در پوست می تواند سطح پوست را لایه برداری نماید ، تهیه لایه بردار خانگی با استفاده از میوه های اسیدی مانند کیوی ، هلو، آناناس، خیار ، و جو دو سر و تهیه ماسک و استفاده از این ماسک به مدت ۳۰ دقیقه روی پوست صورت و دست و پاها خشکی آن ها را از بین می برد و به بافت های پوست آبرسانی خواهد رساند. ترکیب و مخلوط چند نوع میوه از جمله توت فرنگی و آلوئه ورا و موز و تهیه اسکراب خانگی از آنها موجب می شود تا اسید موجود در میوه ها با پاکسازی پوست های مرده پوستی درخشان و رویایی برای شما ایجاد نماید. ترکیب جو، عسل و ماست به راحتی زبری پوست پا را برطرف می کند و از این ماسک بر روی زانو و آرنج و پاشنه پا می تواند باعث لایه برداری و از بین رفتن کدری و سیاه رنگی پوست شود. پیلینگ خانگی پوست و استفاده از مواد طبیعی مانند نشاسته برای لایه برداری انواع پوست های خشک و حساس مناسب می باشد ، این لایه بردار طبیعی سلول های مرده پوست دست و صورت را به طور طبیعی لایه برداری می نماید ، البته استفاده از این نوع لایه بردارها باید به طور هفتگی انجام گیرد تا نتیجه مطلوبی را برای پوست ایجاد نماید. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X