پزشک متخصص خوب برای جراحی کشیدگی پلک

پزشک متخصص خوب برای جراحی کشیدگی پلک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

پزشک متخصص خوب برای جراحی کشیدگی پلک

عمل زیبایی جراحی پلک که در اصطلاح پزشکی از آن با نام بفاروپلاستی یاد می شود ، عملی است که طی آن پزشک جراح پلاستیک به دانش تخصصی خود و به کارگیری تکنیک های پیچیده ی پزشکی و ایجاد برش های لازم به رفع مشکلات ناحیه ی پلک چشم می پردازد ، از این رو در این مقاله ، جراحی کشیدگی پلک مورد بررسی قرار گرفته شده است .

جراحی کشیدگی پلک

در رابطه با جراحی کشیدگی پلک می توان عنوان نمود که پزشک متخصص در این نوع جراحی ، رباط یا عضله ای را می کشد تا گوشه ی خارجی پلک را نگه داشته شود ، در واقع در  این عمل ، گوشه های پلک بالا برده می شود . به عمل زیبایی کشیدگی پلک ، عمل گربه ای شدن نیز گفته می شود. با کشیدن و محکم کردن بافت های یکی از دو گوشه ی چشم در محل اتصال پلک های بالا و پایین می توان به طور موثری گوشه ی خارجی را کشیده و بالا نگه داشت که در این میان با کشیده شدن پلک ، چروک و پوست اضافی نیز از بین رفته و چهره ی فرد شاداب تر و جوان تر خواهد شد  .

مدت زمان جراحی کشیدن پلک

این عمل زیبایی با ایجاد بیحسی موضعی طی 1 الی 2 ساعت جراحی انجام می شود .

روش جراحی عمل زیبایی کشیدگی پلک

میزان افتادگی چشم ، برجستگی ، موقعیت چشم نسبت به استخوان گونه ، انتظارات بیمار و تشخیص پزشک جراح تعیین کننده ی روش انتخابی مناسب برای جراحی کشیدگی چشم می باشد که برای بیماران مختلف روش های جراحی نیز متفاوت خواهد بود .

جراح بلفاروپلاستی خوب برای جراحی کشیدگی پلک

پزشکی که با معاینه ی دقیق چشم و موقعیت آن بهترین روش جراحی را با توجه به وضعیت سلامت فرد و انتظارت وی انتخاب و اعمال می کند ، نتایج مطلوب تر و موفق تری را حاصل خواهد کرد زیرا یک پزشک جراح حرفه ای با تکیه بر دانش و سال ها تجربه کاری خود با بررسی همه ی جانبه ی یک جراحی زیبایی ، سعی در خلق نتایجی مثبت و موفق با کمترین عوارض ممکن خواهد کرد  . تلفیق هنر ، مهارت ، تجربه و دانش تخصصی علمی و عملی با به کارگیری تجهیزات و امکانات پیشرفته ی پزشکی و استفاده از روش های نوین و به روز دنیای پزشکی موجب خواهد شد که یک پزشک متخصص خوب برای جراحی کشیدگی پلک به بهترین و موثرترین نتایج ممکن دست یابد . عمل زیبایی کشیدگی چشم از جمله عمل های غیرضروری است که بهتر است فرد تنها در صورت دارا بودن شرایط آن و ایمن بودن این جراحی برای وی ، به آن اقدام نماید ، لذا پزشک جراح باید با مشاوره صحیح و کامل ، افرادی را که برای چنین عمل زیبایی مستعد خطراتی هستند ، به خوبی راهنمایی و منصرف نماید . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X