درمان افتادگی پلک فوقانی با بهترین دکتر بلفاروپلاستی

درمان افتادگی پلک فوقانی با بهترین دکتر بلفاروپلاستی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

درمان افتادگی پلک فوقانی با بهترین دکتر بلفاروپلاستی

عمل های زیبایی دامنه ی گسترده ای از روش های جوانسازی و زیباسازی را شامل می شوند که در این میان به ترتیب رینوپلاستی و بلفاروپلاستی بیشترین طرفداران خود را در ایران دارند ، از این رو در این مقاله ، درمان افتادگی پلک فوقانی توسط بهترین دکتر بلفاروپلاستی مورد بررسی قرار گرفته شده است . جراحی رینو پلاستی ؛ عمل زیبایی جراحی بینی است که در آن پزشک متخصص با تکنیک های خاص ، به رفع نواقص داخلی بینی پرداخته تا ظاهر بینی زیبا و متناسب گردد . عمل بلفاروپلاستی ؛ عمل زیبایی جراحی پلک می باشد که در آن پزشک متخصص با تکنیک های خاص جراحی ، مشکلات مربوط به عضله و پوست ناحیه پلک را به طور موثری درمان می کند .

درمان افتادگی پلک فوقانی با عمل بلفاروپلاستی

در عمل زیبایی جراحی پلک فوقانی ، جراح بر اساس تشخیص و انتخاب خود به کمک چاقوی جراحی ، لیزر و یا امواج رادیویی ، با ایجاد برش هایی پوست اضافی ، عضله و کیسه های چربی را که موجب پف شدگی قسمت داخلی پلک می شوند بر می دارد که در این میان افتادگی پلک نیز اگر وجود داشته باشد ، برطرف می گردد . با از بین رفتن مشکلات پوست و عضله ی پلک فوقانی ، شکل و موقعیت پلک فوقانی بهبود می یابد و محدودیت میدان دید نیز از بین می رود ، لذا ظاهر فرد جوان تر خواهد شد . به دلیل تغییرات در پوست و عضله ی پلک فوقانی که ممکن است منجر به جا به جایی ابروها گردد از این رو  همراه با عمل زیبایی بلفاروپلاستی ، عمل جراحی بالا کشیدن ابرو نیز انجام می شود .

دکتر بلفاروپلاستی

در رابطه با درمان افتادگی پلک فوقانی توسط بهترین جراح بلفاروپلاستی می توان عنوان نمود پزشک متخصصی که دانش تخصصی خود را در دانشگاه های معتبر و با گذراندن دوره های آموزشی کامل و مطابق با متدهای روز پزشکی دنیا کسب نموده است ، با انجام عمل های موفق بلفاروپلاستی به خوبی شناخته خواهد شد . بررسی و کنترل وضعیت سلامت جسمانی و روانی بیمار قبل و بعد از عمل ، انجام آزمایشات لازم قبل از عمل ، آگاهی از سطح انتظارات بیمار پس از عمل ، ارائه ی توصیه های مراقبتی قبل و بعد از عمل ، ویزیت های منظم و به موقع پس از جراحی ، بررسی روند بهبود بیمار پس از عمل ، استفاده از امکانات و تجهیزات به روز و پیشرفته ی پزشکی ، به کارگیری شیوه و متدهای روز دنیای پزشکی ، استفاده از تکنیک های پزشکی با کمترین عوارض ، مهارت در انجام درمان ها و عمل های تکمیلی ، تجویز داروهای مورد نیاز جهت تسریع بهبودی پس از عمل ، مشاوره ی دقیق و صحیح بیمار قبل از عمل ، تشریح کامل نحوه ی انجام عمل برای بیمار ، تشکیل جلسه ی مشاوره قبل از عمل جهت آشنایی بیمار با پزشک ، برقراری ارتباط مناسب و محترمانه با بیمار و ... از جمله ویژگی های لازم و ضروری بهترین دکتر بلفاروپلاستی می باشد . رضایت مراجعه کنندگان و موفقیت عمل های صورت گرفته توسط جراح انتخابی خود حاکی از مهارت و تجربه ی لازم پزشک انتخابی خواهد بود ؛ لذا با تحقیق در این زمینه می توان پزشک مورد اطمینان و ماهر را انتخاب نمود . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X