زیبایی ابرو با روش جراحی پلک با لیزر

زیبایی ابرو با روش جراحی پلک با لیزر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

زیبایی ابرو با روش جراحی پلک با لیزر

برخی افراد پلک های چروکیده ، افتاده و پف آلودی دارند که چهره ی آنها را مسن تر نشان می دهد ، اما جای نگرانی نیست زیرا با عمل زیبایی پلک می توان به درمان مشکلات پلک و پوست اطراف چشم پرداخت ، لذا بر آن شدیم تا در این مقاله ، جراحی پلک با لیزر مورد بررسی قرار دهیم ، پس با ما همراه باشید . عمل زیبایی جراحی پلک ، نوعی جراحی پلاستیک است که در آن پزشک متخصص با دانش علمی و عملی خود به رفع مشکلات پلک می پردازد که این عمل در ایران پس از عمل جراحی زیبایی بینی دومین عمل پرطرفدار می باشد . به منظور اصلاح و تغییرات در عمل جراحی پلک  ، می توان از چاقوی جراحی ، لیزر یا امواج رادیویی برای برش های جراحی استفاده نمود که در این مبحث ، جراحی پلک با لیزر تشریح می شود .

جراحی پلک با لیزر

به منظور انجام جراحی پلک با لیزر ابتدا باید به پزشک متخصص پلاستیک دارای مهارت و تجربه ی لازم مراجعه شود تا بررسی وضعیت پلک و شدت آسیب های آن اطمینان حاصل نماید که آیا روش لیزر درمانی پلک برای فرد مناسبت است یا خیر ، زیرا استفاده از لیزر تنها در مواردی که پلک دچار افتادگی خفیف می باشد کاربرد دارد ، همچنین از لیزر جهت رفع سیاهی پوست دور چشم ، رفع تورم دور چشم ، رفع چروک صورت خفیفد در ناحیه چشم و اصلاح حالت چشم می توان بهره گرفت .

زیبایی ابرو با روش جراحی پلک با لیزر

از آنجا که رفع افتادگی پلک با لیزر موجب افتادگی ابرو می گردد ، لذا افرادی که به  افتادگی پلک و ابرو دچار هستند ، می توانند رفع افتادگی پلک و ابرو را همزمان انجام دهند ، به کمک لیزر می توان برش های جراحی را بدون آسیب شدید به رگ ها خونی و عصبی انجام داد ، همچنین کبودی و خونریزی به این طریق کاهش خواهد یافت و در نهایت با نزدیک کردن لبه های محل برش ، پوست ناحیه جدا شده را بهم متصل کرد . لیزر درمانی پلک ، باعث می شود که چربی های اضافه به مقدار لازم برداشته شوند و چین و چروک های پوست پلک نیز درمان شوند . در واقع با لیزر پلک و ابرو به روش موثری می توان جوانی و شادابی را مجددا به چهره ی فرد بازگرداند ، زیرا پلک های افتاده موجب افتادگی ابرو نیز می شوند و با درمان این دو ناحیه که تاثیر زیادی در زیبایی چشم دارند ، فرد رضایت زیادی از عمل لیزر درمانی پلک و ابرو خواهد داشت .

پس از جراحی لیزر

پس از جراحی پلک و ابرو به کمک لیزر ، استفاده از کمپرس سرد در کاهش کبودی و تورم حاصله بسیار تاثیرگذار خواهد بود تا یک ماه نیز از قرار گیری در برابر نور خورشید جلوگیری کنید یا اینکه از عینک و کرم ضد آفتاب مناسب و استاندارد استفاده کنید . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X