نتایج و تصاویر جراحی پلک چشم خوب در تهران

نتایج و تصاویر جراحی پلک چشم خوب در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

نتایج و تصاویر جراحی پلک چشم خوب در تهران

چشم ها تاثیر زیادی در زیبایی و جوانی چهره ی فرد دارند ، لذا هنگامی که این ناحیه از صورت دچار پف ، چین و چروک و افتادگی پلک می گردد ، به سرعت شادابی و طراوت را از چهره فرد خواهد گرفت و لازم است به موقع درمان موثر جهت رفع مشکلات ناحیه پلک چشم صورت پذیرد ، از این رو در این نتایج و تصاویر جراحی پلک چشم خوب در تهران مورد بررسی قرار گرفته شده است .

جراحی پلک چشم

در رابطه با جراحی پلک چشم می توان گفت که بلفاروپلاستی اصطلاح پزشکی عمل زیبایی پلک چشم می باشد که در آن پزشک متخصص جراحی پلاستیک با دانش علمی و عملی خود به طور موثری به رفع مشکلات پلک چشم می پردازد ، این عمل که پس از جراحی زیبایی بینی ، پرطرفدارترین عمل زیبایی در ایران محسوب می شود در بزرگسالان با بیحسی موضعی و در کودکان با بیهوشی کامل صورت می پذیرد . درمان افتادگی پلک ها ، پف پلک ها ، چین و چروک پلک ها ، درشت کردن چشم ها و همچنین کشیده کردن چشم به کمک عمل زیبایی جراحی پلک میسر می باشد که می تواند بروی پلک بالا یا پایین و یا هر دو پلک به صورت همزمان صورت پذیرد .

نتایج و تصاویر جراحی پلک چشم

نتایج و تصاویر جراحی پلک چشم پس از انجام جراحی زیبایی پلک حاکی از تغییر و رفع مشکلات مربوط به پلک و پوست آن می باشد ، زیرا پزشک متخصص جراحی پلاستیک جهت درمان مشکلات پلک ؛ عضله ، پوست و چربی زیر پلک را دستکاری می کند که این خود باعث از بین رفتن پف ، افتادگی و چین و چروک ناحیه پلک ها می گردد که در نهایت ، شاهد جوان تر  شدن چهره خواهیم بود . مقایسه ی تصاویر قبل از عمل جراحی پلک با تصاویر پس از جراحی به خوبی نتایج اثر بخش عمل جراحی را نشان خواهد داد و فرد به وضوح شاهد تغییرات صورت گرفته و شادابی چهره پس از عمل خواهد بود .

ماندگاری نتایج پس از جراحی پلک

نتایج پس از جراحی پلک چشم اگر چه برای مدت طولانی ماندگاری خواهند داشت اما در گذر زمان با افزایش چربی زیر پوست و چروک شدن پوست ، شاهد بازگشت مشکلات مربوط به پلک خواهیم بود که مدت زمان حفظ آثار جراحی پلک  به نحوه ی مراقبت از پلک ها نیز بسیار وابسته خواهد بود. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X