هزینه و قیمت عمل جراحی پلک فوقانی با عکس

هزینه و قیمت عمل جراحی پلک فوقانی با عکس

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و هزینه جراحی پلک فوقانی با عکس

به عمل زیبایی جراحی پلک های بالا و پایین که در آن طی 1 الی 3 ساعت جراحی توسط پزشک متخصص جراحی پلاستیک چشم با تکنیک های خاصی به رفع مشکلات پلک پرداخته می شود ، در اصطلاح پزشکی بلفاروپلاستی گفته می شود و از پیچیده ترین و پرطرفدارترین عمل های زیبایی پس از جراحی زیبایی محسوب می شود ، از این رو در این مقاله ، هزینه جراحی پلک فوقانی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

جراحی پلک فوقانی

در رابطه با جراحی پلک فوقانی می توان عنوان نمود که در این نوع جراحی زیبایی ، پزشک متخصص با دانش علمی و عملی خود جهت برطرف نمودن مشکلات پلک و افتادگی آن ، پوست اضافی ، عضله یا کیسه های چربی که موجب حالت پف کردگی قسمت داخلی می شوند را از طریق برش های جراحی به کمک چاقوی جراحی ، اشعه ی لیزر یا امواج رادیویی به طور موثری بر می دارد . با بهبود شکل و موقعیت پلک فوقانی پس از جراحی زیبایی آن ، کاهش میدان دیدی که در اثر پوست اضافی یا افتادگی پاک ایجاد شده بود ، برطرف خواهد شد ، در نتیجه ی چهره ی فرد جوان تر و شاداب تر خواهد شد .

هزینه جراحی پلک پلک فوقانی

هزینه ی عمل جراحی پلک فوقانی متاثر از عوامل متعددی است که موجب متغییر بودن آن در مراکز و کلینیک های مختلف می شود ؛ این عوامل عبارتند از :
  • دستمزد پزشک متخصص جراحی پلاستیک : هر چه پزشک متخصص جراحی پلاستیک حرفه ای تر باشد ، هزینه ی بالاتری را دریافت خواهد کرد .
  • موقعیت مرکز یا کلینیک زیبایی : کلینیک زیبایی واقع در مکان های جغرافیایی بهتر و گران قیمت تر ، بالطبع خدمات را با قیمت بالاتری ارائه می دهند .
  • نوع جراحی : عمل جراحی پلک بالا در مقایسه با پلک پایین کمتر می باشد و اگر نیاز به جراحی هر دو پلک می باشد ، جراحی همزمان هر دو پلک مقرون به صرفه تر خواهد بود .
  • هزینه اتاق عمل : هزینه ی امکانات و تجهیزات به کار رفته در اتاق عمل برای جراحی پلک در هزینه ی نهایی آن لحاظ خواهد شد ،هر چه منابع کلینیک پیشرفته تر باشد ، هزینه ی عمل بالاتر خواهد رفت .
  • میزان گستردگی جراحی : جراحی زیبایی پلک در برخی موارد باید با رفع ناهنجاری های عملکردی پلک صورت پذیرد از این رو هر چه گستردگی جراحی بیشتر باشد ، هزینه نهایی جراحی بالاتر خواهد بود
  • هزینه های جانبی : هزینه هایی نظیر ؛ هزینه ی آزمایش ، داروها ، ویزیت پس از جراحی و ... در برآورد صحیح هزینه ی جراحی پلک فوقانی موثر خواهد بود و با لحاظ کردن چنین هزینه هایی باید تصمیم به جراحی پلک گرفت .
کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X