عکس های قبل و بعد از عمل جراحی پلک گوشتی

عکس های قبل و بعد از عمل جراحی پلک گوشتی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عکس های قبل و بعد از عمل جراحی پلک گوشتی

به چین پوستی بسیار نازک بدن که از چشم محافظت می کند ، پلک گفته می شود ، هر چشم دارای دو پلک ؛ پلک بالا و پلک پایین می باشد که با پلک زدن چشم مرطوب نگه داشته می شود ، ماهیچه ی بالابرنده ی پلک بالا سبب بازو بسته شدن پلک چشم می گردد که در برخی افراد به دلیل افتادگی پلک عملکرد آن دچار اختلال و بد شکل شدن چشم می شود ،  از ین رو در این مقاله ، جراحی پلک گوشتی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

جراحی پلک گوشتی

جراحی پلک در اصطلاح پزشکی بلفاروپلاستی نامیده می شود که در طی چنین عمل زیبایی ، پزشک متخصص جراحی پلاستیک به تکنیک های خاص پزشکی ، با برداشت چربی زیر پلک یا عضله ی زیر پوست پلک و یا پوست روی پلک به رفع مشکلات پلک های بالا و پایین می پردازد . افتادگی پلک بالا و پایین ، پف پلک بالا ، کیسه های چربی زیر پلک پایین و چین و شکن های هر دو پلک را می توان طی جراحی پلک از میان برداشت . افتادگی پلک باعث ، افتادن پلک بر روی چشم می گردد که در نتیجه عضله ی بالا برنده ی پلک بالا دچار اختلال شده و نمی توان به خوبی وظیفه ی باز و بسته شدن چشم را انجام دهد. لذا در صورت عدم درمان به موقع علاوه بر کاهش میدان دید در فرد و آثار نامطلوب آن در زیبایی چهره ، ممکن است موجب عارضه ی خشکی چشم گردد که برای بینایی فرد بسیار خطرناک خواهد بود که پلک گوشتی نیز باعث بروز افتادگی پلک و مشکلات بعدی آن خواهد شد. زیرا در این نوع پلک به دلیل گوشتی بودن و وزن بیش از حد پلک ، شاهد افتادگی پلک در فرد خواهیم بود ، از این رو با عمل جراحی زیبایی پلک می توان در افراد با پلک های گوشتی به طور موثری به درمان افتادگی پلک و زیبایی این ناحیه از چهره پرداخت  .

عکس های قبل و بعد از عمل جراحی پلک گوشتی

پزشک متخصص جراحی پلاستیک چشم به منظور مشاهده ی تاثیرات و تغییرات جراحی پلک گوشتی در فرد ، عکس های قبل و بعد از عمل جراحی پلک گوشتی فرد را به وی نشان خواهد داد ، با این کار به خوبی می توان میزان تغییرات در ناحیه پلک پس از بهبودی کامل از جراحی مشاهده کرد . پزشک متخصص جراحی پلاستیک چشم می تواند از این عکس ها به عنوان نمونه های کاری خود برای نشان دادن مهارت ، تجربه ، موفقیت و جلب مراجعه کنندگان بیشتر استفاده نماید . اگرچه برخی پزشکان به منظور جلب مشتری بیشتر اقدام به تغییرات روتوشی عکس های قبل و بعد از عمل جراحی پلک گوشتی می کنند ، اما در واقعیت هستند پزشکانی که با مهارت و دانش تخصصی خود به خوبی از عهده ی عمل زیبایی پلک بر می آیند و از شهرت خوبی برخودار هستند . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X