معرفی ویژگی های جراح پلک عالی در تهران

معرفی ویژگی های جراح پلک عالی در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

معرفی ویژگی های جراح پلک عالی در تهران

افتادگی پلک ها ، پف آلودگی پلک ها ، چین و چروک های پلک ها و افتادگی ابروها از جمله مشکلات متعدد مربوط به پلک های بالا و پایین چشم ها می باشند که می توان این مشکلات را با جراحی زیبایی پلک که در اصطلاح پزشکی آن را بلفاروپلاستی می نامند ، برطرف نمود ، از این رو در این مقاله به معرفی ویژگی های جراح پلک عالی پرداخته شده است .

جراح پلک

در رابطه با ویژگی های جراح پلک عالی می توان عنوان نمود که عمل بلفاروپلاستی یک عمل جراحی بسیار دقیق ، ظریف ، پیچیده و فوق تخصصی می باشد که لازم است جراح این عمل ، دانشنامه ی بورد فوق تخصصی در زمینه ی جراحی های پلاستیک و به خصوص در ناحیه صورت را با گذراندن دوره های آموزشی حرفه ای و مطابق با استانداردهای روز دنیای پزشکی   را داشته باشد. لذا پزشکان جراحی که دارای بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک صورت یا فلوشیپ جراحی پلاستیک چشم  از دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی  هستند ، از صلاحیت انجام عمل زیبایی جراحی پلک برخوردار بوده و در اولویت قرار دارند . یک پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک جهت دستیابی به نتایج مطلوب و عالی از جراحی پلک ، باید تجربه ، دانش تخصصی علمی و عملی ، هنر و مهارت جراحی را با یکدیگر تلفیق نماید . جراح پلک عالی ، عمل زیبایی جراحی پلک را که عملی غیرضروری محسوب می شود ، با توجه به معاینه دقیق پلک و مشکلات آن ، وضعیت سلامت فرد ، انتظارات وی از عمل ، تشخیص خود و انتخاب روش مناسب و صحیح انجام می دهد و بیمار را تا دستیابی به نتیجه ی مطلوب پس از جراحی با ویزیت های منظم و به موقع همراهی می کند .

توصیه پزشکان برای بعد از جراحی پلک

توصیه های مراقبتی لازم پس از جراحی پلک توسط جراح زبده و ماهر به طور دقیق و کامل برای بیمار تشریح می گردد و در صورت بروز هر گونه عارضه ی شدید پس جراحی ، پزشک معالج به سهولت در دسترس بیمار خواهد بود و بیمار می تواند به پزشک معالج خود مراجعه نماید . استفاده از روش ها و متدهای به روز و متنوع که با کمترین عوارض پس از جراحی ، از جمله ویژگی های مثبت یک جراح پلک ماهر و دارای تجربه ی لازم می باشد . آمار بالای عمل های زیبایی جراحی پلک بسیار موفق ، رضایت بالای مراجعه کنندگان و شهرت پزشک جراح پلاستیک خود گواهی بر مهارت ، تجربه بالا و کارنامه ی موفق کاری پزشک جراحی پلک خواهد بود . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X