جراحی لیزر پلک برای لیفتینگ پلک و بالا کشیدن ابرو

جراحی لیزر پلک برای لیفتینگ پلک و بالا کشیدن ابرو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جراحی لیزر پلک برای لیفتینگ پلک و بالا کشیدن ابرو

پلک های بالا و پایین چشم می تواند در اثر عوامل مختلفی دچار افتادگی ، پف کردگی ، چین و چروک و تجمع کیسه های چربی شوند که می توان با عمل زیبایی جراحی پلک که بلفاروپلاستی نامیده می شود ، به طور موثری مشکلات پلک را برطرف نمود ، از این رو در این مقاله جراحی لیزر پلک برای لیفتینگ پلک و بالا کشیدن ابرو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

لیزر پلک

در رابطه با جراحی لیزر پلک برای لیفتینگ پلک و بالا کشیدن ابرو می توان عنوان نمود که در عمل بلفاروپلاستی جهت ترمیم و درمان مشکلات پلک بالا و یا پلک پایین لازم است به کمک تکنیک های خاصی برش هایی را جهت برداشت پوست اضافی ، عضله ی شل شده و یا کیسه ها ی چربی بر روی پوست پلک های بالا و پایین در محل مناسب ایجاد کرد. این برش ها را می توان به کمک چاقوی جراحی ، اشعه ی لیزر و یا امواج رادیویی انجام داد ، از این رو چنانچه جهت ایجاد برش های جراحی پلک از اشعه ی لیزر استفاده شود ، جراحی صورت گرفته شده را جراحی لیزر پلک می نامند که با این روش می توان به طور موثری لیفتینگ پلک و بالا کشیدن ابرو را انجام داد .

مزایای استفاده از اشعه ی لیزر به جای چاقوی جراحی

  • در جراحی لیزر پلک ، احتمال خونریزی وجود ندارد .
  • لیزر خود برش را ایجاد و سپس خواهد بست ، لذا محل برش تمیز خواهد بود .
  • انجام جراحی لیزر پلک سریع تر خواهد بود .
  • می توان دو عملکرد لیزر را با هم ترکیب کرده و بهترین نتیجه را به دست آورد ( لیزر برش دهند امکان برش بسیار دقیق پوست اضافی و برداشتن بسیار دقیق چربی اضافه از پلک بالا و پایین را ممکن می سازد و حالت پالسی لیزر برای پاکسازی پوست پلک ، حذف چروک های ظریف و بهبود بافت و شادابی پوست مورد استفاده قرار می گیرد )
از لیزر نامتمرکز می توان به منظور سفت و کشیده تر کردن بافت های نرم و عضلات اطراف چشم ها به طور قابل قبولی استفاده کرد

نتایج جراحی لیزر پلک

نتایج حاصل از جراحی لیزر پلک به مانند دیگر روش های عمل زیبایی ، ماندگاری دائمی ندارند و با توجه به نحوه ی مراقبت از چشم و پوست اطراف آن توسط فرد ، میزان قوام بافت و پوست ، سبک زندگی و ... مدت ماندگاری جراحی لیزر پلک در افراد مختلف ، متفاوت خواهد بود .

بالا کشیدن ابرو

چنانچه به هنگام جراحی لیزر پلک ، افتادگی ابرو شدید باشد ، لازم است به لیفت ابرو در حین جراحی پلک نیز اقدام گردد ،زیرا با برداشتن پوست اضافی پلک جهت رفع افتادگی پلک ، معمولا ابرو دچار افتادگی خواهد شد و در صورت شدید بودن آن باید با روش کشیدن پوست ، ابروها را به محل مناسب جا به جا کرد . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X