بهترین سن جراحی پلک زیرین و فوقانی برای زیبایی

بهترین سن جراحی پلک زیرین و فوقانی برای زیبایی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین سن جراحی پلک زیرین و فوقانی برای زیبایی

بلفاروپلاستی اصطلاح پزشکی عمل زیبایی جراحی پلک می باشد که در آن پزشک جراح پلاستیک با دانش علمی و عملی خود و با تکنیک های خاص پزشکی به رفع نواقص و مشکلات پلک بالا و پایین می پردازد ، در این مقاله ، بهترین سن جراحی پلک مورد بررسی قرار گرفته شده است .

مشکلات پلک و جراحی زیبایی پلک

در عمل زیبایی جراحی پلک ، افتادگی پلک ها ، پف زیر چشم ، چین و شکن های مختلف پلک ، درشت تر کردن چشم ها و گربه ای کردن یا همان کشیده تر کردن چشم ها با برش های جراحی به کمک چاقو جراحی ، اشعه ی لیزر و امواج رادیویی بر روی پلک بالا با پایین و یا بر روی هر دو پلک بالا و پایین انجام می شود .

سن جراحی پلک

در رابطه با بهترین سن جراحی پلک در افراد مختلف می توان عنوان نمود که سن مناسب برای انجام عمل جراحی پلک ، به نوع جراحی در فرد بستگی دارد ، به طوری که در دسته اول ؛ عمل جراحی پلک در سنین جوانی، در دسته دوم ؛ در سنین میانسالی و در دسته سوم ؛ در سنین سالخوردگی صورت می پذیرد ، لذا برحسب نوع مشکلات و نواقص پلک ،  این جراحی حتی ممکن است از زیر ۲۰سالگی تا بالای ۸۰ سالگی انجام شود و نتایج قابل قبولی را برای فرد به همراه داشته باشد . در افراد با مشکلات مادرزادی، جراحی در سنین پایین تر و در مشکلات ناشی از پیری پوست و تخریب آن ، جراحی پلک در سنین بالاتر انجام می شود ، از این رو می توان نتیجه که گرفت که انجام عمل زیبایی جراحی پلک سن و سال خاصی ندارد و با توجه به نوع مشکلات پلک ، سن مناسب عمل جراحی تعیین خواهد شد  .

چگونگی انجام عمل زیبایی جراحی پلک

عمل زیبایی جراحی پلک در افراد بزرگسال ، با ایجاد بیحسی موضعی و در حالتی که فرد نشسته است ، انجام می شود در حالی که این نوع عمل زیبایی در کودکان با بیهوشی کامل انجام می شود ، به منظور رفع مشکلات متعدد پلکی ، جراح پلاستیک با توجه به نواقص پلک به برداشت پوست اضافی پلک ، چربی و یا عضله ی شل شده در زیر پوست پلک با ایجاد برش های جراحی ، اقدام می کند .

کاندید مناسب جراحی پلک

جوان ترها  : در این سنین جراحی پلک با اهداف زیبایی جهت رفع مشکلات ارثی و ژنتیکی پلک مورد استفاده قرار می گیرد . میانسالان : در این سنین جراحی پلک با اهداف جوانسازی چهره و برگرداندن حالت چشم ها به سال های جوانی صورت می پذیرد . افراد با اختلالات پلک :  شل شدگی بیش از حد پلک ، افتادگی پلک ها ، باز ماندن پلک ها و خشکی چشم در برخی افراد باعث مشکلات متعدد عملکردی می گردد از این رو با جراحی زیبایی پلک می توان به درمان این مشکلات پرداخت . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X