لیپولیز شکم ، یک روش ارزان و موثر برای لاغری

لیپولیز شکم ، یک روش ارزان و موثر برای لاغری

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیپولیز شکم ، یک روش ارزان و موثر برای لاغری

همواره داشتن شکمی صاف و عاری از چربی های موضعی ، در ایجاد اعتماد به نفس بالا و تناسب اندام بسیار تاثیرگذار خواهد بود ، از این رو در این مقاله ، لیپولیز شکم به عنوان یک روش ارزان و موثر برای لاغری مورد بررسی قرار گرفته شده است .

عمل لیپولیز شکم

در رابطه با لیپولیز شکم به عنوان یک روش ارزان و موثر برای لاغری می توان نمود که در این روش به منظور خرد کردن سلول های چربی جزئی و خفیف و همچنین سفت کردن پوست ، از امواج صوتی حاصل از فرکانس های خاصی از اولتراسونیک استفاده می گردد . در واقع پزشک متخصص پوست ، ابتدا به کمک دستگاه لیپولیز و بیحسی موضعی ، چربی های اضافه ی شکم خرد و ذوب خواهند شد ، سپس به کمک مکش دستگاه از طریق لوله ی بسیار ظریفی به نام کانولا چربی از بدن تخلیه ک خارج می شود . در این روش هر جلسه لیپولیز شکم در حدود 40 دقیقه طول خواهد کشید که در آن شاهد هیچ گونه خونریزی نخواهیم بود .

ممنوعیت انجام روش لیپولیز

انجام این روش در بیماران کلیوی ، سرطانی و بیماران قلبی ممنوع می باشد .

لاغری با لیپولیز

از روش لیپولیز جهت کاهش چربی های موضعی خفیف استفاده می شود و نمی توان با این روش به کاهش وزن و لاغری دلخواه رسید ، زیرا چربی ها وزن زیادی ندارند و در واقع دارای حجم می باشند و تنها برای کاهش چربیهای موضعی کم می توان از این روش استفاده کرد ، لذا چنانچه فرد خواهان کاهش وزن می باشد ، بهتر است از رژیم اصولی و صحیح همراه با ورزش و فعالیت کافی استفاده نماید .

حفظ نتایج حاصل از لیپولیز

اگر چه در صورت چاقی شکمی فرد به مانند روز اول پس از لیپولیز دچار تجمع چربی های موضعی نخواهد شد اما جهت حفظ نتایج حاصل از آن باید فرد از رژیم مناسب پیروی کرده و فعالیت کافی داشته باشد .

مزایای روش لیپولیز

این روش بدون بیهوشی و بستری شدن به صورت سرپایی قابل انجام می باشد ، دوره ی نقاهت کوتاهی دارد ، بدون درد و سریع خواهد بود ، نتایج موفقیت آمیزی دارد ، به منظور کاهش چربی های موضعی خفیف مناسب می باشد ، ایمن و بی خطر خواهد بود ، پس از انجام آن بدن شل و افتاده نخواهد شد و پس از انجام جلسات درمانی با این روش زخم و کبودی ایجاد نمی گردد  . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X