فواید و نتایج ساکشن چربی کمر با عکس

فواید و نتایج ساکشن چربی کمر با عکس

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

فواید و نتایج ساکشن چربی کمر با عکس

داشتن یک شکم صاف و یک کمر باریک و تراشیده باعث زیبایی اندام هر فردی می گردد و هنگامی که در این نواحی چربی اضافه شکل می گیرد تناسب اندام به هم خواهد خورد و فرد زیبایی اندام خود را از دست نی دهد، روش های زیادی در زمینه رفع چربی اضافه بدن وجود دارد که ضربی اضافه را از بدن خارج می نماید و تناسب اندام را به فرد باز می گرداند ، ساکشن کردن و خروج چربی روشی می باشد که امروزه به طرق مختلف صورت می گیرد و حال باید دید فواید و نتایج ساکشن چربی کمر با عکس چیست.

لیپوساکشن چربی کمر

ایجاد لاغری در ناحیه شکم و پهلو یکی از جراحی هایی می باشد که با هدف از بین بردن چربی اضافه در این نواحی انجام می گیرد که فرد به راحتی و با انجام ورزش و گرفتن رژیم غذایی قادر به آب کردن چربی این نواحی نخواهد بود. زیرا نواحی پهلو و پشت کمر چربی های سختی دارند و در برابر ورزش و رژیم مقاوم می باشند ، پشت کمر هنگامی که چربی اضافه دارد فرد را کوتاه و چاق تر نشان می دهد و باعث بالا رفتن سایز لباس افراد می شود و فرم بدن را تغییر می دهد بنابراین در این محل برای لاغری موضعی بیشترین ساکشن و خروج چربی از بدن صورت می گیرد.

ساکشن چربی کمر با عکس

در کلینیک های تخصصی و مطب های زیبایی متخصص جراحی قبل از ساکشن کمر از ناحیه کمر و پهلوها عکس برداری می نماید که این کار هم به وی در طراحی قسمت هایی که به ساکشن نیاز دارند کمک می نماید و نواحی را که به جراحی نیاز دارند تعیین می نماید و هم تغییرات ایجاد شده بعد از عمل ساکشن را بیشتر برای بیمار نمایان خواهد کرد و بیمار از دیدن تغییرات در فرم بدن خود بعد از ساکشن متعجب خواهد شد.

فواید و نتایج ساکشن  چربی کمر

ساکشن چربی کمر بیشتر در مردان انجام می گیرد زیرا این ناحیه از بدن مردان به رژیم و ورزش واکنش نشان نمی دهد و چربی این ناحیه از بدنشان با ورزش و رژیم غذایی از بین نمی رود بنابراین ساکشن در این ناحیه باعث شکل دهی بهتر به بدنشان خواهد شد و با ساکشن این ناحیه و برگشتن تناسب اندام اعتماد به نفس افراد افزایش خواهد یافت. در این روش و مکش چربی ها با دستگاه حجم چربی در ناحیه کمر و پهلو تا حد زیادی کاهش می باشد البته ترکیب ساکشن با روش های دیگر اثری چند برابر برای رفع چاقی در افراد خواهد داشت. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X