تزریق گونه ، روشی موثر برای زاویه دار کردن صورت

تزریق گونه ، روشی موثر برای زاویه دار کردن صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تزریق گونه ، روشی موثر برای زاویه دار کردن صورت

برخی افراد دوست دارند برای افزایش زیبایی صورت خود برخی اندام های صورت خود مانند چانه و گونه خود را زاویه دار نمایند به این حالت صورت ، صورت بیضی شکل گفته می شود که امروزه با روش های مختلفی انجام می گیرد، اما تزریق گونه روشی برای زاویه دار کردن صورت چگونه انجام می گیرد. بعضی افراد به دلیل ایجاد زیبایی در صورت یا کم حجم بودن و شل بودن و افتادگی پوست گونه خود تمایل دارند  از طریق مختلف و با استفاده از روش های کم عارضه حجم گونه خود را افزایش دهند و از این طریق گونه خود را زاویه  دار نمایند .

تزریق گونه

تزریق گونه جهت افزایش حجم آن  زاویه دار کردن آن به طرق مختلفی مانند تزریق بوتاکس ، چربی، ژل ، پروتز و لیفت با نخ انجام می گیرد که هر کدام از این روش ها مزایا و عوارض مختص به خود را دارند و چهره افراد را تغییر می دهند. با استفاده از روش های ذکر شده گونه کشیده می گردد و زاویه و منحنی آن تغییر پیدا می نماید اما ویژگی مشترک همه این روش ها این موضوع می باشد که زاویه دار کردن گونه با استفاده از این روش ها همه به طور موقت انجام می گیرد و هیچ کدام از ابن روش ها روشی دائمی برای تغییر گونه ها نخواهد بود و بعد از مدتی باید دوباره برای گونه تکرار گردند.

بهترین روش تزریق گونه

بهترین روش تزریق چربی به گونه جهت برجسته سازی و زاویه دار کردن آن تزریق چربی به گونه می باشد زیرا این چربی عموما از سلول های بنیادی  خود فرد گرفته می شود و سازگاری بیشتری  با بدن فرد خواهد داشت و در بدن حساسیت ایجاد نمی کند این بافت های چربی معمولا از ناحیه شکم که چربی موضعی بیشتری دارد از طریق ایجاد برش های کوچک برداشته می شود. تزریق گونه به روش های مختلف جهت زاویه دار کردن آن گر چه به سرعت در چهره تغییر ایجاد می نماید و گونه را برجسته و شکل و اندازه ی آن را تغییر می دهد و معمولا در خانم ها موجب می گردد تا چهره ای طریف تر و زنانه تر داشته باشند اما ممکن است به دلیل استفاده از مواد تزریق شده در پوست ایجاد حساسیت نماید و اگر تزریق توسط افراد غیر متخصص انجام گیرد ممکن است در گون ها تقارن به وجود نیاید و باعث آسیب به زیبایی افراد گردد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X