لاغری با لیزر فوتونا در بهترین کلینیک تهران

لاغری با لیزر فوتونا در بهترین کلینیک تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لاغری با لیزر فوتونا در بهترین کلینیک تهران

داشتن اضافه وزن و نداشتن تناسب اندام علاوه بر تاثیر در ظاهر افراد و روحیه هر فردی زمینه ساز بروز بسیاری از بیماری ها می باشد و افراد چاقی که پشتکار ورزش کردن و اراده رژیم گرفتن ندارند معمولا برای از بین بردن مشکل چاقی خود از روشهای مختلفی استفاده می نمایند که در گذشته بیشتر به روش جراحی انجام می گرفت اما امروزه این کار به روش غیر جراحی و با دستگاههای پیشرفته انجام می گیرد حال باید دید لاغری با لیزر فوتونا در بهترین کلینیک تهران چگونه صورت می گیرد. کلینیک های تخصصی لاغری از روشهای مختلفی در ایجاد لاغری برای بیماران استفاده می نمایند که در گذشته با روشهای جراحی انجام می گرفته است و عوارض زیادی مثل خونریزی و ایجاد عفونت را برای بیماران در پی داشته و دوره نقاهت آن بسیار طولانی بوده است اما امروزه ایجاد لاغری به روش های غیر جراحی و با استفاده از دستگاههای لیزی انجام می گیرد که دیگر عوارض روشهای جراحی را برای بیمار نخواهد داشت ، یکی از این روشهای ایجاد لاغری استفاده از دستگاه لیزری فوتونا می باشد.

لاغری با لیزر فوتونا

مجهزترین و پیشرفته ترین لیزر غیر تهاجمی برای ایجاد لاغری در بیماران لیزر فوتونا می باشد که دو فرآیند لاغری و شکل دادن به بدن و سفت کنندگی و کشیدن پوست را همزمان با هم انجام می دهد ، این لیزر بدون خطر بوده و به تدریج ناحیه مورد درمان جهت لاغری را گرم می نماید و بعد از ذوب چربی های اضافه بافت اطراف آن را جوان و لیفت می کند. لیز فوتونا همزمان با ذوب چربی اضافه بدن با تولید کلاژن های جدید در زیر پوست باعث سفتی پوست شده و به پوست حالت ارتجاعی می دهد و مانع از این می شود که بعد از ایجاد لاغری پوست افتاده و شل گردد.

نتایج استفاده از لیزر فوتونا

استفاده از این لیزر جهت لاغری باعث ذوب بافتهای اضافه چربی در بدن شده و همچنین باعث سفت شدن همزمان پوست و جوانسازی ناحیه تحت درمان می گردد و نتایج حاصل از این نوع لیزر لاغری برای ایجاد فرم مناسب بدن ایده آل می باشد و بیمار بعد از عمل احساس راحتی بهتری خواهد داشت. به دلیل ترکیب دو فرآیند لاغری و لیفت پوست به طور همزمان بدن شکل دلخواه را بدست خواهد آورد ،  ترکیب تراش دادن بدن و سفت کردن پوست سبب خواهد شد تا بیمار به نتیجه سریع تری از درمان خود دست پیدا کند. لیزر فوتونا  یک رویکرد غیر تهاجمی دارد و چهار بعدی می باشد و در درمان چاقی از دو لیزر پیشرفته به طور همزمان در یک جلسه برای لاغر کردن نواحی مختلف بدن بیمار استفاده می نماید که ممکن است در تمام کلینیک های تهران از این نوع لیزر در درمان چاقی بیماران استفاده گردد و تعیین بهترین کلینیک به عنوان کلینیک برتر تهران فقط به نتایج حاصل از درمان و رضایتمندی بیمار بستگی خواهد داشت. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X