مزایا و عوارض هایفوتراپی و لاغری

مزایا و عوارض هایفوتراپی و لاغری

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایا و عوارض هایفوتراپی و لاغری

داشتن اندامی مناسب و ایده آل آرزوی هر فردی می باشد و هنگامی که بر اثر تجمع چربی اضافه در بدن که معمولا در ناحیه شکم و پهلوها بیشتر از سایر نقاط بدن می باشد فرم اصلی بدن بهم ریخته خواهد شد و زیبایی اندام از بین خواهد رفت این امر و داشتن اضافه وزن به جز اینکه در فرد زمینه ساز بسیاری از بیماری ها می باشد باعث پایین آمدن حس اعتماد به نفس  خواهد شد از این رو افراد زیادی به دنبال روشهای لاغری و رفع چاقی می باشند که یکی از این روشها هایفوتراپی لاغری می باشد، اما مزایا و عوارض هایفوتراپی لاغری چیست؟ در این مقاله به بررسی رابطه بین هایفوتراپی و لاغری می پردازیم.

هایفوتراپی و لاغری

هایفوتراپی لاغری به وسیله امواج اولتراسوند و به روش کاملا غیر تهاجمی در بدن انجام می گیرد ، این امواج با نفوذ در عمق چربیهای زیر پوست و با تنظیم درجه حرارت مناسب باعث می شوند تا بافت چربی از هم متلاشی گردد و چربیهای اضافه از بین رود ، پس از ذوب چربیها امواج باعث ایجاد کلاژن سازی در پوست شده و پوست بعد از چربی سوزی شل و افتاده نخواهد شد بلکه لیفت و کشیده می گردد و این کار همزمان با ذوب چربیها با هایفوتراپی ممکن می گردد.

مزایای هایفوتراپی لاغری

در هایفوتراپی لاغری حتی کوچکترین برشی در سطح پوست ایجاد نمی گردد و فقط نفوذ امواج باعث چربی سوزی در بیمار خواهد شد، در این روش از بی هوشی استفاده نمی گردد و همچنین تعداد جلسات درمانی که در سایر روشها به چندین جلسه می رسد در هایفوتراپی تنها به سه جلسه محدود می شود.

عوارض هایفوتراپی لاغری

در هایفوتراپی لاغری به دلیل بالا رفتن حرارت ممکن است بیمار در سطح پوست احساس گرما و سوزش داشته باشد که این امر قابل تحمل بوده و به بی حسی برای بیمار نیاز نخواهد بود، هایفوتراپی لاغری روشی ایمن و کاملا بی خطر می باشد و ممکن است بعد از هایفوتراپی بیمار در سطح پوست دچار تورم و قرمزی گردد و به پوستش به لمس حساس گردد که این مشکل بعد از گذشت چند ساعت رفع خواهد شد. هایفوتراپی لاغری در یک جلسه حجم بالایی از چربی اضافه بدن را خواهد سوزاند و همزمان لیفت پوست ناحیه تحت درمان را انجام خواهد داد، هایفو لاغری به دلیل حجم بالای  ذوب چربی بدن در یک جلسه و عوارض بسیار کم در بیماران درصد رضایت بالایی را ایجاد خواهد کرد. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X