هزینه و قیمت لیزر موهای زائد خط مایو در تهران و ایران

هزینه و قیمت لیزر موهای زائد خط مایو در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت لیزر موهای زائد خط مایو در تهران و ایران

موهای زائد ممکن است در نواحی مختلف صورت و بدن زنان و مردان رشد کنند که از بین بردن آنها با روش های سنتی علاوه بر وقت گیر بودن و خسته کننده بودن ، روش هایی موقتی و گذرا هستند که پس از چند روز مجددا موها رشد خواهند کرد ، از این در این مقاله ، هزینه ی لیزر موهای زائد خط مایو به عنوان روشی موثر و کارآمد در جهت حذف دائمی موهای زاید ناحیه ی بیکینی مورد بررسی قرار گرفته شده است . خط مایو : خط مایو ،خطوط طرفین ناحیه ی بیکینی در زنان و مردان می باشد که به علت قرارگیری لباس زیر بر روی آن ، این ناحیه تیره شده و دارای خطوط است که به آن خطوط مایو گفته می شود .

موهای زائد خط مایو

در رابطه با موهای زائد خط مایو می توان گفت که موهای این ناحیه ، در مقایسه با دیگر موهای زائد بدن ضخیم تر ، بلند تر هستند و پوست این ناحیه علاوه بر مرطوب بودن ، بسیار حساس و نازک می باشد و به دلیل اصلاح کردن مرتب این ناحیه ، پوست آن تیره تر از سایر نقاط بدن می باشد ، لذا جهت لیزر کردن موهای زائد این ناحیه پزشک متخصص پوست و لیزر با تنظیم صحیح دستگاه با طول موج و انرژی مناسب باید ضمن سوزاندن موثر فولیکول های موهای زائد ، از سوختگی این ناحیه جلوگیری نماید .

تعداد جلسات لیزر مورد نیاز جهت لیزر موهای زائد خط مایو

ضخامت و تیرگی موهای زائد خط مایو ، جهت لیزر بسیار مناسب هستند که طی حداکثر 10 جلسه لیزر درمانی موهای زائد این ناحیه از بین خواهند رفت .

قیمت لیزر موهای زائد خط مایو در تهران و ایران

هزینه لیزر موهای زائد خط مایو با توجه به وسعت ناحیه پوست ، نوع دستگاه لیزر مورد استفاده ، تعداد جلسات مورد نیاز و دستمزد پزشک متخصص تعیین می شود. از آنجا که از سوی وزارت بهداشت تعرفه ی مشخصی برای لیزر موهای زائد تعیین نشده است ، لذا در کلینیک ها و بیمارستان های خصوصی و دولتی ، در رابطه با هزینه ی لیزر خط مایو که به آن خط بیکینی نیز گفته می شود ؛ با قیمت های مختلفی رو برو خواهیم شد . لیزر موهای زائد ، جزو عمل های زیبایی محسوب می شود ، لذا این نوع عمل زیبایی تحت پوشش شرکت های بیمه قرار ندارد ، از این رو فرد برای انجام لیزر موهای زائد خط مایو باید از جیب خود بدون امید به بازگشت سرمایه ، هزینه نماید . انجام لیزر درمانی موهای زاید در کلینیک های معتبر و معروف کلان شهرها ، مخصوصا شهر تهران گران تر خواهد بود . کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X