هزینه و قیمت لیزر موهای زائد ران

هزینه و قیمت لیزر موهای زائد ران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت لیزر موهای زائد ران

موهای زائد ران ، از جمله موهایی هستند که خانم علاقه ی زیادی به رفع آنها دارند ، اگر چه فردی که به لیزر درمانی موهای زائد پا اقدام می کند ، این درمان شامل لیزر کشاله ی ران نیز خواهد شد اما برخی افراد نیز تنها به لیزر این ناحیه از بدن اقدام می کنند ، از این رو در این مقاله ، قیمت لیزر موهای زائد ران مورد بررسی قرار گرفته شده است .

موهای زائد ران

در برخی افراد موهای زائد ران بسیار ضخیم و تیره هستند و صحنه ی زشتی را بر روی پاها ایجاد می کنند ، لذا می توان با لیزر به طور موثر و به شکل دائمی موهای این ناحیه از بدن را برای همیشه برطرف نمود .

از بین بردن موهای زائد ران توسط لیزر

پزشک متخصص پوست و مو متناسب با رنگ و نوع پوست و موی فرد ، دستگاه لیزر مناسب را انتخاب و تنظیمات صحیح دستگاه را انجام می دهد ، بدون ایجاد بیحسی موضعی ، اشعه ی لیزر به پوست فرد تابیده می شود ، اشعه با عبور از پوست توسط ملانین سیاه رنگ فولیکول مو جذب شده و اشعه ی متمرکز و پرقدرت لیزر در ریشه ی مو با تولید گرمای کنترل شده ای ، ریشه ی مو را خواهد سوزاند ، از بین بردن کل موهای زائد ران با گذراندن تعداد جلسات درمانی لازم که حداقل 4 جلسه و حداکثر 10 جلسه با فاصله ی یک ماه می باشد ، میسر خواهد بود . لیزر 80 الی 90 درصد موهای زائد را از بین خواهد برد و مابقی موها نیز آنچنان نازک و ضعیف می شوند که به حالت کرک مانند در خواهند آمد و معمولا مراجعه کنندگان از نتیجه ی حاصل بسیار راضی خواهد بود . پس از اتمام جلسات لیزر موهای زائد ران ، هر 6 ماه یا هر یک سال ، به یک جلسه لیزر درمانی برای حفظ نتایج لیزر موهای زائد نیاز می باشد .

قیمت لیزر موهای زائد ران

در رابطه با قیمت لیزر موهای زائد ران می توان عنوان نمود که این هزینه با توجه به دستگاه لیزر انتخابی ، وسعت کشاله ی ران ، تعداد جلسات لیزر درمانی مورد نیاز و دستمزد پزشک متخصص تعیین می شود و به دلیل تحت پوشش بیمه قرار نداشتن لیزر موهای زائد ، باید فرد از جیب خود در این رابطه هزینه نماید . تعرفه ی مشخصی از سوی وزارت بهداشت برای انجام عمل زیبایی لیزر درمانی موهای زائد وجود ندارد ، لذا در کلینیک ها و بیمارستان های خصوصی و دولتی در این زمینه ، قیمت های متفاوتی به مراجعه کنندگان معرفی می شود اما به طور میانگین ؛ هر جلسه لیزر درمانی موهای زائد ران ، 30 الی 40 هزار تومان برای فرد هزینه در بر خواهد داشت . کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X