هزینه و قیمت لیزر موهای زائد پا

هزینه و قیمت لیزر موهای زائد پا

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت لیزر موهای زائد پا

از بین بردن موهای زائد برای همه مخصوصا خانم بسیار مهم می باشد ، از آنجا که روش های سنتی حذف موهای زائد ؛ وقت گیر ، زمان بر ، خسته کننده و موقتی هستند ، لذا در این مقاله قیمت لیزر موهای زائد پا به عنوان یکی از روش های دائمی از بین بردن موهای زائد مورد بررسی قرار گرفته شده است .

موهای زائد پا

در رابطه با موهای زائد پا می توان گفت که این موها به دلیل وسعت ناحیه پاها ، بیشترین حجم موهای زاید بدن را تشکیل می دهند ، لذا با از بین بردن آنها ، حجم زیادی از موهای زائد بدن از بین خواهد رفت .

لیزر درمانی موهای زائد پا

به منظور از بین بردن موهای زائد با لیزر لازم است که اشعه ی لیزر به پوست پاها تابیده شود ؛ اشعه ی لیزر از پوست عبور کرده و در ملانین سیاه رنگ موجود در فولیکول ها یا همان ریشه های موها جذب می گردد و اشعه ی لیزر در ملانین با تولید گرما ، به طور موثری موهای زائد را  می سوزاند. از آنجا که همه موهای زائد در فاز رویشی قرار ندارند ، لازم است که لیزر درمانی موهای زائد پا در طی چند جلسه با فاصله ی یک ماه یا 4 هفته انجام شود تا موهای زائدی که در فاز استراحت یا همان خواب قرار دارند ، وارد فاز رویشی شده و با لیزر درمانی از بین بروند . کاهش تدریجی موهای زائد پا پس از یک الی دو جلسه درمان ، نشان از تاثیر لیزر در از بین بردن موهای زائد توسط لیزر می باشد . قبل از انجام جلسات لیزر درمانی موهای زائد ، فرد باید از عدم اختلالات هورمونی خود با انجام آزمایشات مربوطه مطمئن گردد ، زیرا در صورت وجود هر گونه اختلال هورمونی ، با اینکه در اثر لیزر درمانی موهای زائد از بین می روند اما پس از مدتی شاهد رشد مجدد موهای زائد خواهیم بود ، پس ابتدا باید اختلالات هورمونی در فرد با مراجعه به متخصص برطرف گردد و سپس می توان به لیزر موهای زائد پا اقدام نمود .

تعداد جلسات لیزر موهای زائد پا

با توجه به مقاومت موهای زائد ، تعداد جلسات لیزر درمانی در افراد مختلف ، متفاوت می باشد اما به طور معمول به 4 الی 6 جلسه درمان نیاز خواهد بود که در برخی ممکن است بیشتر با کمتر باشد .

 هزینه ی لیزر موهای زائد پا

هزینه ی لیزر موهای زائد پا با توجه وسعت پاها ، تعداد جلسات درمانی مورد نیاز ، نوع دستگاه لیزر مورد استفاده ، دستمزد پزشک متخصص پوست و لیزر تعیین می شود. لیزر موهای زاید پا به دلیل قرار داشتن این نوع درمان در عمل های زیبایی ، تحت پوشش بیمه قرار ندارد و فرد باید از جیب خود هزینه نماید . کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X